Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A családom nemsokára szétesik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem_van kérdése:

A családom nemsokára szétesik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az anyum és a bátyja összevesztek. És most mindenki anyura haragszik holott nem ő volt az aki elkezdte. A mindenki alatt a mamámat és papámat értem. Most ő náluk lakunk kb. 2 és fél éve mert anyu és apu különélnek. De azért mindennap odajárunk. Szóval ez van és én nagyon aggódom anyuért mert félek hogy valami őrültséget csinál, mert államdóan azt hajtogatja hogy megőrul meg ilyesmi. És attól félek hogy magával tesz valamit. Nos én csak egy 13 éves lány vagyok rajtam kívül meg van a tesóm aki csak 8 éves és szerencsére nem tud semmiről. Én meg állandóan szomorú vagyok és sírok. Régebben egy életvidám csaj voltam most meg egy idegroncs. Szóval mit tehetnék hogy rendbe jöjjenek a dolgok? Vagy szerintetek már nem tehetek semmit?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2012. ápr. 4. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Te 13 évesen sok mindent nem tudsz tenni. De azt eltudod nekik mondani anyukádnak, nagybátyádnak és a nagyszüleidnek is, hogy üljenek le és beszéljék meg egymással a konfliktusokat, mert a béke mindenkinek jobb. Nagyon ritka az a probléma amit nem lehet megbeszélni. Mondd el nekik, hogy ettől a helyzettől nagyon szomorú vagy és rosszul érzed magad! Hívd össze őket, és merj eléjük állni!
2012. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Saját érdekedben hívd ki a család ügyiseket!

[link]

2012. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok. Szerintem nem kell egyből a családügyisekhez fordulni. Ha mindenki kihívná őket egy családi összezörrenés miatt nem lenne egy szabad pillanatuk se. Először kommunikálni kell. Nyilván, ha értelmes emberek megbeszélik. Nem kell ilyen helyre fordulni, csak ha már durva a helyzet.
2012. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Most ő náluk lakunk kb. 2 és fél éve mert anyu és apu különélnek."

Mint innét is kiderül itt válás lesz.

" Én meg állandóan szomorú vagyok és sírok. Régebben egy életvidám csaj voltam most meg egy idegroncs."

Ezek a depresszív állapot első jelei.És gyermekkorban ez má ne legyen megengedett!!!

Tehát van OK amiért szólni kell nekik

2012. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en megmondanam nekik hogy szomoru ahogy elik az eletuket es nem kepesek szeretetben, tiszteletben gondolkodni. holnap/holnaputan kinyulnak es akkor tegyek fel magukban a kerdest: hogyan eltem le a mai napot?! erdemes volt ma elni? hanyingerem van az olyan emberektol akik inkabb szenvednek minthogy boldogok legyenek. szeressek egymast vazzegh, olyan nehez?
2012. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. ápr. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!