Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan menekulhetnèk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menekulhetnèk egy rossz hàzassàgbòl? A kapcsolatunk megromlott, a fèrjem alkoholista rosszul bànik a 2 iskolàs gyerekunkkel is! Nem akar vàlni.

Figyelt kérdés
Màr keresem az albèrletet, milyen segèlyeket vehetek igènybe?az illetèket nem tudom kifizetni hogy elindìthassam a papirokat?
2012. ápr. 10. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi újság veled azóta? Sikerült megoldani a helyzetet?
2012. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Történt valami előrelépés azóta?
2013. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, azòta anyukàm elvàlt,megjàrta a poklok poklàt, de àprilisban kimondtàk a vàlàst, szukosen de nyugodtan èl most 2 kisebb testvèrmmel.Mivel gyerektartàst nem nagyon kap, ìgy nemrèg intèzte el a levonatàst.

Koszonom hogy èrdeklodtetek.

2013. aug. 7. 15:24
 14/15 anonim ***** válasza:
ööö.. kicsit összezavarodtam. Te most a kérdező egyik gyereke vagy?
2013. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen a kèrdezo gyereke vagyok, annak idejèn èpp itt volt nàlam pàr napot, akkor ìratta ki velem a kèrdèst.
2013. aug. 8. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!