Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol, hogyan kell kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan kell kérni a gyerektartást letiltással?

Figyelt kérdés
Bíróságon? Mi kell hozzá? (Naív voltam, azt hittem, adni fogja rendesen enélkül is, de nem. A per már volt, ott nem kértem a letiltást...)
2012. ápr. 12. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Annál a bíróságnál,ahol megállapították a tartásdíjat. Menj be a panasznapra,ott elintézheted.
2012. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj újra a bírósághoz, mert csak bírósági határozat alapján tiltják le a fizetéséből. Kérheted visszamenőleg is az elmaradást.
2012. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De siess vele, mert visszamenőlegesen csak 6 hónapra lehet kérni a gyerektartást!!!...
2012. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen személyesen kell intézni panasznapon, vagy levélben, e-mailben is? Mer gyerekekkel együtt nem mehetek be.
2012. ápr. 12. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A bíróságra menj be a panasznapon. Ott leírják, mióta nem fizetett és mennyi az elmaradás, igaz visszamenőleg csak hat hónapig tudják behajtani. Átadják egy végrehajtó cégnek, ők pedig szépen behajtják az apukán, megnézik van e munkahelye, számlája, jövedelme, vagy van-e a nevén ingatlan, gépkocsi. Nálunk az elmaradt 80 ezer ft helyett a végrehajtó kiszámlázott neki egy két és fél millás elmaradást. :)) Még én rohangáltam, hogy rosszul értelmezték a bírósági kérelmet. De sok idő, nem fog egyből fizetni, én elég soká jutottam pénzhez.
2012. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Panasznapra sem vihetek gyereket, az épületbe be sem léphetnek, és nincs kirebíznom őket. E-mailbenlerendezni, hogy csak be kelljen adni, nem lehet? Megoldom majd valahogy így is, de sokkal egyszerűbb lenne.Egyébként még nincs fél év elmaradás, csak kevesebbet ad, mert "neki is kell", pedig többől él egyedül, mint mi 4-en, így nem leszek tekintettel a "nyomós" indokára.Amúgy köszönöm, és még várok, hátha tudja vki, lehet-elevélben, max 1x-i beugrással rendezni, mert ezt csak bébiszitterrel tudom megoldani :S.
2012. ápr. 12. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
E-mailben ilyesmit rendezni egyelőre nem lehet, talán 10-15 év múlva.
2012. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megint ugrott egy ötezres, minimum :(.Köszönöm.
2012. ápr. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!