Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért mindig a 3. -at gyűlölik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a 3. -at gyűlölik az elvált/elhagyott nők? Nem lenne nekik is könyebb, ha belátnák, hogy kiüresedett-kihűlt a kapcsolatuk-házasságuk és ezért ők ketten a felelősek és nem a 3?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Látod ezt én sem értem,,,nekem azthiszem szerencsém van,,a férjem megértette,hogy miért jött az életembe az a bizonyos harmadik,,,
2009. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Mert könnyebb a 3.-t hibáztatni. Ahelyett hogy a saját meg a párja szemében keresné meg a gerendát. Pedig az a 3. aztán nem tehet semmiről, véletlen került a képbe, ha nem ő akkor más lett volna a szerető. Más eset, hogy ha valaki rástartol egy kapcsolatban élő személyre, persze nem szép dolog, de hát ellent lehet ám állni neki, na meg a másik fél védje, meg tartsa meg a párját !! Különösen a nőkre igaz ez. Nem abból ám egy kapcsolat, hogy elvetetttem magam vele, meg is kell tartani. Ezek farkastörvények, amik a munkavállalásra, és a párkapcsolatokban hatványozottan igazak !!
2009. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy! Ritka az ilyen mint a fehér holló! :)
2009. jún. 24. 11:41
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

Én pont most vagyok egy ilyen szituációban. A férjem már kb. másfél hónapja levelezget az elvált szomszédasszonyommal, amit én folyamatosan figyelemmel kísértem. Figyelmeztettem a férjem és a szomszédot is, hogy tudok róluk, fejezzék be. Sajnos csak látszatra maradt annyiba a dolog, mert kb. 2 hete elküldtem a férjem és ő rögtön ott éjszakázott nála. 13 hónapos gyerekünk van és nagyon haragszom rájuk, de soha nem bántottam meg őket egy rossz szóval sem. Beletörődtem, egyedül a picurkámat sajnálom, hogy apa nélkül kell felnőnie. Jelenleg folyik a válóperem. :(

2009. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Részben egyet értek. Viszont minden házasságban vannak hullámvölgyek, amit helyre hozhatna még egy házaspár, ha nincs a harmadik a képben, aki csak a szépet és a jót adja egy kapcsolatban. Az a harmadik személy miért nem tudja kivárni, hogy két fél magától jusson el odáig, hogy nem akarják/tudják megmenteni a kapcsolatukat? És mielőtt megkapnám, hogy tuti elváltam azért gondolkodom így, mondom, hogy nem elég régóta házas vagyok.
2009. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire szerencsés ez 24év házasság után,,,a férjem csak saját magát okolja mindenért mert nem foglalkozott a családdal,,,ma kaptuk meg a válási papírokat augusztus 26-án tárgyalás.Nálatok mi a helyzet?

Az első válaszoló voltam,,,,

2009. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Igen, többnyire oka van annak, ha megjelenik a képben a harmadik. DE!

Én sokáig független nő voltam. Lehettem volna nem egyszer és nem kétszer én az a harmadik, de nem akartam. Miért? Mert nem akarok én lenni a válóok és kész. Mert lehet, ha egy kicsit összekapják magukat még működik az a házasság, de ha én igent mondok, mint szerető, akkor végleg felborul minden. És volt olyan eset, ahol jól gondoltam.

Nagyon jó munkakapcsolat volt. A pasi meg nagyon sz..házasságban. Maximálisan mellém állt volna és velem lett volna, ha akarom. Én pont azért mondtam nemet, mert szerettem. Neki a családja, a fiai mellett volt és van a helye. Ezt el is mondtam neki. És azóta is együtt vannak a feleségével. Pár hete beszéltünk. Elmondta, sokat gyötrődött akkor, de belátta, hogy igazam volt. Elmentek együtt az asszonnyal nyaralni, gyerekek nélkül. Leültek egymás szüleivel letisztázták a nézeteltéréseket. Egy kis igyekezettel visszatért minden a régi jó kerékvágásba. Most nagyon jól megvannak. Ennek négy éve.

Mi is lenne most, ha akkor én beállok harmadiknak?

2009. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem,ha egy pasi lát 1%-ot is a házasságába akkor a harmadik egy "kis kaland" lesz ,ha ki is derül a félre lépése és minden igyekezetén azon lesz hogy megmentse a házasságát.Ha nem lát benne semmi esélyt, akkor inkább bele menekül egy 1 hónapos kapcsolat bizonytalanságába.Ez a tapasztalatom.Egyébként jobb, ha fűvel-fával megcsalja,de vele marad?
2009. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát én csak magamból szoktam kiindulni, és soha nem rondítanék bele senkinek a házasságába, mert nem szeretek "második" lenni, sehogyan sem.
2009. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Én szintén ilyen helyzetben vagyok. A párom felesége engem okol, holott a házasságuk már azelőtt egy évvel megromlott, hogy a képbe kerültem volna. Egyébként a férjet legalább 10 éve ismerem, de sosem godoltam, hogy egyszer majd egy pár leszünk. Sőt, amikor bevallotta, hogy többet szeretne egyszerű barátságnál, én megmondtam neki, hogy kedvelem őt, de amíg nem válik el, köztünk nem lehet semmi. Aztán hetekig nem találkoztunk, amit nehezen viseltem, mert rájöttem, hogy én is szeretem őt. Később beadta a válópert, de a neje azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz. Persze nem tettem nmeg. Most éppen válófélben vannak, de nem ment el az első tárgyalásra, és valószínűleg a másodikra sem fog, mert nem vette át az értesítőt. Szóval, hogy válaszoljak a kérdésre, :) ha egy házasságot "tönkre tehet" egy 3. fél, akkor az a kapcsolat már rég nem működik. Mert szerintem, ha két ember között minden rendben van, akkor ott az a bizonyos harmadik csinálhat, amit akar. Csak azt lehet elszakítani a családjától, aki hagyja magát.
2009. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!