Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bánt, hogy a volt férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt, hogy a volt férjem boldog (nak látszik)?

Figyelt kérdés
2 éve elváltunk, fiatalon házasodtunk, több éves kapcsolat után, de válás lett a vége (megcsalt, kavart össze-vissza). Megtaláltam a párom azóta, őszintén, mélyen szeretem őt, soha ennyire nem szerettem még senkit, mégis bánt, ha látom a volt férjem, hogy az új feleségével boldog (a nőt is ismerem korábbról). El fog múlni? (Mielőtt valaki arra gondol, akarok még tőle valamit, biztosan kijelenthetem, hogy nem. csak azt kívánnám, szenvedjen a pokolban!) Jó ember akarok lenni, mégsem tudok megbocsátani! :(
2012. máj. 12. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nézz magadba Kedves!

Jó ember akarsz lenni, akkor miért kívánsz rosszat másnak, különösen annak, akivel valaha boldog voltál?


Másrészt: ahogy egy jó házassághoz két ember kell, ugyanúgy a rosszhoz is!

Tehát ugyanoda jutottunk: nézz magadba, mert nem biztos, hogy csak a volt férjed az oka annak, hogy a házasságotok tönkrement.

2012. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonló cipőben járok, csak a volt férj szerepében... Van új feleségem, boldogok vagyunk, az exem meg boldogtalan és nem tud megbocsátani... Van már kisbaba is az új házasságban, ez még jobban bosszantja az exet... Biztosan nem könnyű, de a megbocsátás = elengedés az ő boldogságának a kulcsa, mert én így is boldog vagyok, de szeretném, ha ő is az lenne - nélkülem... Ő akart elválni, szintén "kavarás" miatt...
2012. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg ez egy tudatalatti dolog nálad. Megbántott, megcsalt, és ahelyett, hogy bűnhődne, ő boldog. Megértelek.
2012. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Irigy kutya vagy.
2012. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem természetes. Furcsa érzés lehet, hogy annak idején vele tervezted az életedet, és most meg... Elcseszte, és tovább is lépett. Én is voltam így.....
2012. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez teljesen érthető.Biztos sokan voltak már így azzal az emberrel,aki sokat ártott nekik.Aki ezt nem érti meg,az vagy álszent,vagy buta,vagy még soha nem ártott neki senki ennyire.
2012. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyire megbántott és főleg megcsalt, akkor természetes, hogy utálod. Nyilván nem lehet egy ilyen embernek jót kívánni, ha a te életedet is tönkretette. Szerintem viszont hagyd a francba, ne emészd magad, mert ki tudja, lehet, hogy az nőt is hamarosan megcsalja..
2012. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne az igazságos, ha mindenki visszakapná az élettől, amit a másiknak adott. Viszont ha te normálisan akarsz élni, megpróbálsz nem foglalkozni ezzel, csak magadnak ártasz. Vagy: fogod a baltát...
2012. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen megértelek, én is ugyanígy voltam. Boldog kapcsolatban éltem és élek is azóta, de mégis eszembe jutogatott, miért boldog az exem amikor annyira rossz ember és annyit bántott engem.

Viszont nem látsz bele a kapcsolatába, ezért ne hidd, hogy biztosan boldog (még akár gyerek mellett sem).


Én azokra a tulajdonságaira gondoltam amiért elhagytam és hogy ez pontosan elég büntetés neki, mert ugyanezt megcsinálja majd a következő és következő kapcsolataiban. Ez már elég elégtétel volt nekem.


Egyébként idővel ritkultak ezek a rossz gondolatok. Mert újabb és újabb emlékeket élsz át a mostani pároddal és a régi, fájó sérelmek lassan csak emlékké fakulnak, melyek már semmit sem jelentenek.


Egyébként ami még érdekesebb, az idő engem igazolt, mert a következő kapcsolatában ugyanezt megcsinálta (magyarul megcsalta azt a nőt is akivel engem csalt meg). Ekkor jöttem rá, hogy az élet igazságos, csak idő kell hozzá. :-)

2012. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kerüld el, és akkor nem fog bántani a látványa! Vagy van közös gyereketek is?
2012. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!