Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni, ha kiskorú gyermeknek az anyuka becsomagol láthatások alkalmával egy levegőtisztító gépet, azonban a gép nem működik, felemelve a fedelet látszik, hogy teljesen el van vízkövesedve már, és piszkosak a gépnek a járatai?

Figyelt kérdés
Olyan szinten vízköves, hogy azt már mosni nem lehet...A gép paraméterei: 8 éves a gép, édesapuka vette anno a gyerkőcnek. Abszolút nem működik már, lehet látni, hogy bekapcsolás után nem fújja a levegőt. Közben szegény gyerkőc meg kéri, hogy kapcsoljuk be neki, hisz anya is beszokta kapcsolni :( Mi bekapcsoljuk ilyenkor, de tartunk attól, hogy csak nagyobb kárt okozunk azzal, hogy egy piszkos, vízköves géppel próbálunk levegőt fujatni.
2011. nov. 30. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Van eü oka a használatának, vagy "csak úgy"?


Amúgy venni kell egy újat, ennyi, főleg, ha fontos a gyereknek.

2011. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Szóval a kisgyerek rátok van bízva és az anyuka ezt csomagolja be neki, mint játékszert? Te kije vagy a történet szereplőinek?
2011. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudjuk, hogy van e eü oka, állítólag jót tesz a levegőnek, felfrissíti azt. De jelen esetben nem frissít semmit, maximum csak ront a levegőn. De mégis elküldi nekünk, hogy használjuk...
2011. nov. 30. 13:55
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves második. Ránk 2 hetente van "ránkbízva" a kislány, láthatás címszó alatt. Tehát elvált apuka gyermekének lennék én a gonosz bibircsókos mostohája...A részleteket nem ismerve kerüljük el a személyeskedést, és kerüljük el azt, hogy "biztos te miattad ment szét a kapcsolat", "biztos apuka így, apuka úgy". A kérdés megítéléséhez úgy vélem semmi szükség erre. Nem erre irányult a kérdésem. Konkrét kérdést tettem fel, hogy ti a mi helyünkben használnátok-e azt a gépet...
2011. nov. 30. 13:58
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha a gyereknek ez már rituálé és fontos, akkor venni kell egy újat. 8 évig amúgy is ritkán bírják az ilyen gépek.

Az újat meg rendszeresen karbantartani, szűrőt cserélni, gombamentesíteni (mint a légkondikat lakásban vagy autóban, sok szemetet is beszívnak), vízkőteleníteni.

2011. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen, sajnos tényleg siralmasan néz ki a gép :( Amint lesz pénzünk, beszerzünk egy újat, néztem ezek kb. 10. körül indulnak...
2011. nov. 30. 14:02
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Azért teszi be neki/nektek,mert apa vette és anya azt hiszi,hogy apa a garancialevél és kicseréli/vesz egy másikat. Nálunk is így volt mikor a biciklivel volt baj.5 percre laknak a szerviztől,de mindig a férjemnek kellett elintézni akármit is,mert tőle volt a bicó. Vegyetek magatoknak egy ilyen gépet anya meg hagy pakolja be a rosszat,vagy mégis próbáld meg jól kisikálni hagy vegye a lapot ha tisztán kapja vissza.
2011. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
8 éves gépnél azt hiszi, hogy megvan a számla és a garancia? :) Próbáltuk sikálni, semmi, képzeljetek el egy 8 éve folyamatosan nem kezelt, nem karbantartott vízköves gépet:( Ott abban már valami fekete trutymó is van :( Igen ez lesz, veszünk másikat, amint lesz erre pénzünk...
2011. nov. 30. 14:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gépek rendszeres karbantartást igényelnek. Ha az ecet és a szűrőcsere nem segít, akkor újat kell venni, mondjuk karácsonyra. Lehet, hogy anya csak azért küldte el, mert tudja, hogy megnyugtatja a gyereket a hangja. Ha egészségügyi oka lenne, már rég kicserélte volna, hisz nyilván ő is tisztában van vele, hogy már nem olyan, mint fénykorában. A legegyszerűbb az lenne, ha beszélnétek az anyukájával, hogy meglepnétek a gyereket egy új párásítóval karácsonyra. Kárt szerintem nem fog okozni, ha bekapcsoljátok, ha pedig ennyi időre rátok lett bízva a gyerek, az anyja biztos nem fog megsértődni, ha megbeszélitek a karácsonyi ajándék kérdését. Lehet, hogy ő is le szeretné már cserélni, csak épp nem engedheti meg magának - hárman együtt egy komolyabb párásítót is tudnátok venni, ha szükséges. Egyébként télen tényleg hasznos a párásító, nekünk is van egy.
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem nem,azt hiszi,hogy így majd vesz egy másikat!! Azért küldi,hogy hátha veszi a lapot,mert szegény egyedülálló anya nem bír venni újat. Mivel ő vette,ő gondoskodjon róla. Azért írtam a biciklis példát. Én is a gonosz mostoha voltam egy darabig,pedig nem miattam mentek szét,ő meg ...(hagyjuk.egyedül álló,de nem egyedül fekvő,de mindig mi vagyunk a szemét alakok).
2011. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!