Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél hátrányt jelent ha az anya uj párja börtönviselt drogbirtoklás miatt?

Figyelt kérdés
Elvehetik ezért az anyatol a gyereket? Már rendes életet folytat,és az anyaval nincs,nem is volt gond.
2012. máj. 20. 09:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye tudom hogy hátrányt jelent,de döntő lehet egy ilyen dolog?
2012. júl. 4. 16:28
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, döntő lehet.
2012. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"s apuka meg nem szent,nője volt már a hazassag első évében.."


És annak aztán mi köze ahhoz, hogy a gyerekével hogy bánik? Az ég világon semmi. Jó hogy nem majd aszerint döntenek, melyik szülő teljesített jobban az ágyban...

2012. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor csak és kizárólag a gyermek érdeke számít.A gyámhivatalt totál nem érdekli, hogy anyu mennyire szerelmes a börtönviselt drogdílerbe.A gyerek apához kerül, mert ott van biztonságban.Ennyi.
2012. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És ha bizonyithatoan tiszta,részt vett meg a multban minden fele terápian,és mondjuk nem laknanak egy háztartasban????????
2012. júl. 4. 21:05
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nem laknak együtt, akkor az édesanya tagadja le a kapcsolatát és kész.
2012. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kőhegyi Kitti válasza:

Szia!

Szeretem az ilyen okostojásokat akik vagdalóznak össze vissza mikor fingjuk sincs az egészről...

5 évig éltem együtt a gyerekem apjával.sosem foglalkozott velünk reggel elment dolgozni délben hazajött elment az anyukájához kutyázni és délután is ugyan ez...mire a gyerek elaludt haza is ért...tavaly januárban találkoztam a mostani élettársammal.nah neki van múltja...mi is voltunk ügyvédnél, mert apuka ebben talált csak kivetni valót. Ő közben elvégzett egy elterelést saját fejétől így ebbe sem köthetett bele a bíró. Reméllem tudtam segíteni

2013. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem ertem ez a legjobb amit talaltal bortonviselt ex kabitos???

Na ez nem valo gyerek melle En lennek igzi apuka kernem a birosagot nalam legyen a gyerek.Buntetett eloelet igy hivjak ezt nem pozitiev

2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
és ha az új pár ugyan úgy elvált és a gyermekeit az anyukájuk nevelte ??? számít valamit is ?
2013. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!