Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor jön el az a pont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az a pont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre bocsátom, hogy minden vélemény hasznos lehet. Párommal 5 éve vagyunk együtt. 3 gyerek született ebbe a kapcsolatba. Védekezés ellenére is. Nagyon nagy a problémánk. A párom nem dolgozik. Pedig lenne munka. A kérdésem a következő: meddig lehet elnézni? Beszélgetések sora, sírás, könyörgés. A válasz tőle: nyugodj meg, majd lesz valahogy! De a napi megélhetésről van már szó. Aki ismeri, azt mondja külön kell mennünk. Tapasztalatok, vélemenyek! 'pofonok'! Köszönöm!

2012. máj. 28. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha önhibájából nem dolgozik és a pénz is nagyon kellene, akkor semeddig.

A másik fél hozzáállásán múlik, hogy meddig kell türelmesnek lenni. Ha keres ezerrel, akkor sokáig. Ha nem is akar dolgozni, akkor egy percig se.

2012. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom ezt énis: 14 éve együtt vagyok a párommal és van 2 gyerekeünk is, 16 éve végig dolgoztam amig a párom itthon Tv-zgetett meg ienek..na jo 1-2 honapra el ment dolgozni de az semmi, ez miatt sok vitánk is volt,olyan is volt,hogy külön költözünk de nyugtatott azzal,hogy majd el megy dolgozni meg ilyenek..persze mindennap ugyan ez a mese ez ment 14 éven keresztül..Minden szomszédom és hozzátartozom azt mondogatta:Nem lesz ez igy jó meg ilyenek,de én annyira naiv voltam,hogy nem hittem nekik és éni s a párom befolyásoltja lettem és neki hittem,amig most azon veszem észre magam,hogy tele vagyok kölcsönökkel meg adosságokkal, és minden a régi..Te döntöd el,hogy hogyan látod jónak,de szerintem ez nem mehet igy soká....:(
2012. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egészen elképesztő!Három gyermek mellett nem akar dolgozni?És miből akar élni,miből akarja felnevelni őket?

Kényelemben érzi magát,mert tudja hogy nehezen hagyod ott hiszen Te is tudod hogy 3 gyermek mellet nem könnyű új kapcsolatot kezdeni.

2012. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lenne munkahely, de oda nem akar menni. Mindig van valami kifogás. Néha azt gondolom, hogy eltúlzom, máskor meg arra gondolok, hogy ez nem mehet így tovább. 1 hónap alatt 2x kérek kölcsön pelenkára. Tanácstalan vagyok!
2012. máj. 28. 09:21
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, naiv vagyok, meg nem tudom megkeményíteni a szívem. De a gyerekeket nem szeretetből nevelik az emberek! Nem hiszi el, hogy elhagyom!
2012. máj. 28. 09:25
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

És mégis mi köt még hozzá?Nincs hová menned?Vagy a szex?

Ő csak elviszi azt a pénzt is amit a gyermekeidre fordíthatnál.Én férfi vagyok,nem tudok női aggyal gondolkodni,de én kapásból kirúgnám,hiszen csak élősködik rajtatok.

2012. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kedves 2. válaszoló! Együtt vagytok még? Vagy léptél?
2012. máj. 28. 09:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én szüleimnél lakunk. A tetőtérben külön kis lakás. A szex nem minden, nem ez köt hozzá. Nem vagyunk házasok, nincs közös hitel.
2012. máj. 28. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
De ugye félsz attól,hogy ha kirúgod akkor nem fogsz találni új párt magadnak?Ezért is inkább tűrsz,aztán majd úgy jársz ,mint az előbbi válaszoló aki 16 év után is hasonló cipőben jár.
2012. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát félek is. Meg nem is. De ez a legkevesebb. Szeretem, és ezt ő tudja. Ki is használja. Sajnálom is. Nincs hova mennie. A gyerekek miatt is. De itt már a józan ész fog dönteni.
2012. máj. 28. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!