Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél pszicholó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél pszichológiai vizsgálat, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Én vagyok az apa. Holnap lesz a pszichológiai vizsgálatunk, ami a kislányunkra, a feleségemre és rám fog kiterjedni. Mivel ideiglenesen a feleségemnél lett elhelyezve a gyermek, ezért ő fogja vinni. Így egyfajta befolyásoltság alatt lesz szerintem a kislányunk. Ráadásul a hétvégén nagyon belehúzott, különböző programokkal szédíti a kislányunkat. Holott ez eddig nem volt jellemző. 4 éves kislányról van szó. Úgy gondolom fél óra jut majd egy-egy emberre, mert ők 10-re, én 11-re vagyok berendelve. Elkezdtem félni, hiszen ez az utolsó lehetőség, hogy én nevelhessem tovább a kislányunkat. Apa vagyok, így ami a bíróságon történt, nem hinném, hogy bármit is jelent. De ez a fél óra szerintem nagyon kevés lesz holnap, hogy kiismerjenek minket.
2012. máj. 28. 10:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

jézusom milyen emberek vannak. :S Amúgy mikor a kislány benn volt, benn lehetett az anyuka is? mert tudtommal ezt nem szbad. Mindenkit egyedül, egyesével kell vizsgálni, éppen azért, hogy a gyereken ne legyen egy olyan nyomás, hogy anya vagy apa ott ül mellettem fél méterre, míg én rajzolgatok éppen. szóval ha benn volt feleséged a kislánnyal simán kérj egy új vizsgálatot, hisz ezt nem lehet megtenni. van is vmi oldal ahol erről írnak, kikeresem majd ha gondolod. ott kerek perec levan írva, hogy egyesével, külön külön kell vizsgálni a személyeket.


privátban megírod a doktornő nevét? nekünk hamarosan lesz a vizsgálat.

2012. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!