Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek lesz valaha nyugtom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lesz valaha nyugtom?

Figyelt kérdés
5 év együtt élés után elhagytam a gyermekem apját jó okom volt rá hisz folyamatos bántalmazásnak voltam kitéve. Minden pénzt elivott és elgépezett. Márciusban halálosan megfenyegetett hogy megöl ha elhagyom. feljelentettem a rendőrségen hisz baltával akart megölni. El is vitték de másnap kitengették mindezt a 3 éves kisfiam előtt csinálta. Azóta folyamatosan zaklat továbbra is több mint 14 feljelentés után is szabadlábon védekezhet. Már az itteni rendőrségnek is elege van belőle de a bíróság még semmit nem tesz. ülnek simán a babérjaikon. Ti mit tennétek?
2012. jún. 1. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Atyaúristen! Az egy pszichopata lehet. Nem tudnál másik városba eltűnni valahogy előle. Bár gondolom, a munkahelyváltás is nehéz lenne, de mégis.
2012. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Fenyegetésért még nem csuktak le senkit. MAjd ha ténylegesen az életedre tör, lecsukják. Addig nem tudsz mit csinálni. Viszont, ha a lehetőséged megvan rá, kezdj új életet valahol egészen máshol, ahol biztosan nem talál rátok.
2012. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, milyen anyagi helyzetben vagy, de én húznék el egy jó messzire lévő másik városba... Hol laktok?
2012. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én mennék külföldre egyenesen, és senkinek max a szüleimnek mondanám el hogy hol vagyok. Minden kapcsolatot megszakítanék, az is lehet hjogy a többi ismerőseimnek valami félrevezető városnevet adnék meg az ország másik felében. Még a nevemet is megváltoztatnám.
2012. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

én az az igazság nem szeretnék elköltözni innen mert itt él az egész családom. Igen valóban egy bolond klinikai eset. Azért valamennyire bízom a bíróságban mert több eljárás is folyik ellene remélhetőleg halmazatiba kaphat pár évet.

két hete könnyű testi sértésért és kiskorú veszélyeztetéséért jelentettem fel mivel a gyermekünket ittas állapotban és erőszakkal elvette tőlem az óvodánál holott nem viheti el a gyermeket rendőrségi papír és gyám papír van róla.

akkor ne bízzak az igazság szolgáltatásban? hogy lecsukják?

2012. jún. 1. 10:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Ócsán lakom!
2012. jún. 1. 10:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegenykem nem lehet konnyu neked...hat ezt vedd nagyon komolyan ha mar volt ra pelda ,hogy baltaval akart neked tamadni...nem ertem miert engedik ki ettol csak megduhosebb lesz es utanna ugy gondolja majd barmit tesz nem lesz kovetkezmenye....Volt egy eset a szomszed varosba a tvben is benne volt nem is olyan reg amikor a csaj szakitott a pasival es a pasi tobbszor halalosan megfenyegette a csajt es bantalmazta de nem csuktak le huzamosabb ideig...majd egy ejszaka odament a lanyekhoz es a szulei elott megkeselte a csajt tobb kesszurassal vegzett vele...szerintem ezt vedd nagyon komolyan en egy ideig elmennek onnan amig lenyugodnak a kedelyek vagy teljesen elkoltoznek ha tehetnem persze tudom konnyebb mondani mint cselekedni...tenyleg bajok vannak a pasival jol vigyazz ...remelem majd tudsz hamarosan uj eletet kezdeni
2012. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó ég! A gyerek mit szólt az ovodai inzultusnál? Nekem apám ivott, mikor gyerek voltam... bár nem volt durva velünk, de sikerült idegbeteg kamasszá válnom! 21 éves voltam mikor meghalt, és még vagy 10 évembe került, mire sikerült "lenyugodnom"... de nem vagyok egy nyugodt felnőtt sajnos.


Ócsa nincs messze Bp-től, lehet, hogy eljönnék onnan a helyedben legalább 1 évre. Bár azt meg kell tudakolni ,apukának mennyire van joga ez esetben tudnia a gyerek hollétéről, mert ugye normál esetben az apa tudta nélkül nem vihető a gyerek sehova.. de ez nem egy normális ügy sajnos. Védőnőt megkérdezhetnéd erről.

2012. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A családodat nem bántja? :o Azért gondolj bele hogy ha elköltözöl, a családodat faggatná hogy hova mentél. De ha még költöznél is, új helyen munkát találni nem túl egyszerű.

Egyébként én is Ócsai vagyok

2012. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez egy idegbeteg barom! Én is férfi vagyok, de a gyerek az "szent". Mellesleg egy nővel sem szabad így viselkedni, keressen magának megfelelő partnert a dühöngéseihez.

Nincsenek férfi rokonaid, akik leállítanák?

2012. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!