Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Családon belüli erőszak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családon belüli erőszak. Megoldás?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnél balhék vannak a családban. 4en vannak: apa,anya,nagyfiuk,és nagyfiuk2.

A szülők 20 éve házasok, de már kb 10 éve mennek a veszekedések, és a férj azóta erőszakoskodik a feleséggel, mikor kicsik voltak a gyerekek, akkor ők is kaptak pár pofont. Már megnőttek a gyerekek,18-20 évesek, így meg tudják védeni magukat és az anyjukat is. Az apa ezt tudja is, ezért csak akkor támad rá az anyára,ha a gyerekek nincsenek közelben. Az anya és a 2gyerek úgy döntött,ott hagyják az apát.Elmentek albérletbe,de a ruháikat,cuccaikat a következő napok egyikén fogják elvinni az apa házából. Az apa fenyegetőzik,h megöli az anyát mikor a gyerekek nem lesznek ott h megvédjék. Volt már hasonló helyzet,az apa tényleg megtenné. Az apa úgy tervezi,ha elviszik a cuccaikat,akkor elmegy hozzájuk és lecsap az anyára. Márpedig pár nap és elmennek a cuccokért.

Mit lehet ilyen esetben tenni? A gyerekek nem lehetnek mindig az anya mellett h megvédjék. Az apa ellen nincs bizonyíték.


2012. jún. 1. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
A gyerekek magukkal vihették volna az anyjukat meg már régen el kellett volna költözni.
2012. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha a fiúk már elég nagyon,akkor verjék össze,mert szerintem a rendőrséggel nem sokra mennek.
2012. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Én mondjuk teljes titokban tartottam volna az új lakcímemet egy ilyen alak előtt.Sőt én nem vártam volna 10 évet..

Sokat nem tud tenni az ember.Csak reméli,hogy ez az alak is olyan mint az a kutya amelyik ugat de nem harap.

2012. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Első vok. Értem tehát hárman mennek. Akkor meg ne hagyják magára az anyjukat az apjukkal. Egyébként te honnét tudod mit tervez az apa?
2012. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Első, félreértetted. Az anya és a 2gyerek egy lakásban laknak, de a gyerekek nem lesznek mindig ott neki, hogy megvédjék. Suliba kell járniuk, meg dolgozni.

Volt már rá példa, hogy a gyerekek megverték az apát, mert rátámadt az anyjukra. De nem hatott rá. Az apa meg akarja ölni az anyát,és utána saját magát is,mert nincs értelme az életének.

2012. jún. 1. 19:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De miért tudja a apa az új címet?? Miért nem tartották titokban??
2012. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Ismét felteszem a kérdést: te honnét tudod hogy mit tervez az apa? Tudod vagy csak feltételezed?
2012. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A címet még nem tudja, de már mondta nekik, hogy úgyis kideríti. Ezen kívül az anya munkahelyének címét is tudja,és azt is, hogy mikor dolgozik. És oda nem tudják elkísérni a fiúk az anyát,mert egyikük dolgozik,másikuk suliba jár. Nem tudnak teljesen bújkálni.
2012. jún. 1. 19:16
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom,mert az egyik fiának a barátnője vagyok,a barátom mindent elmondott,össze van törve lelkileg.
2012. jún. 1. 19:19
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehetne elvitetni mentőkkel a zárt osztályra?
2012. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!