Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? 7 év után mélyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 7 év után mélyen elkeseredett apa vagyok.3 gyermekünket neveljük, én Londonban dolgozom hogy jobb legyen, addig ő hűtlenné vált és már nem nézi a gyerekek érdekeit sem, visz mindenem.

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az hogy bennem több a felelősségtudat mint az anyában? Szeretném fel nevelni gyermekeim, szerettem volna boldog lenni. Egy őrült anyai döntés miatt összedőlt minden ami az életem értelme volt.
2012. jún. 11. 08:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 8. Válaszoló, hány válópert csináltál eddig végig (nem sajátra gondolok, hanem jogi képviselőként), ahol az apa kérte a gyerekek nála történő elhelyezését? Ha még egyet sem, akkor mégis, mi alapján jelented ki, hogy nincs az a bíróság, aki "elvenné" a gyerekeket az anyától? Csak úgy elmondom, hogy elég sokszor van ilyen, mondjuk ezt nem úgy hívjuk, hogy "elveszi", hanem, hogy "elhelyezi" őket az egyik szülőnél.


10-es! Nem én mondtam, hogy az anya nem az érdekeiket nézi, hanem a Kérdező írta így. Ezt messziről én eldönteni nyilván nem tudom (nem is akarom), de, ha ő így gondolja, és szeretné, hogy a gyerekek nála legyenek (ezt sem tudom, csak lehetőségnek írtam), akkor miért ne ismerje meg a lehetőségeit?


Azt a tévhitet, miszerint mindig az anyához kerülnek a gyerekek, jó lenne már elfelejteni végleg, mert kb. 10-15 évvel meghaladott.

Ez független attól, hogy ez tetszik-e nektek, vagy nem, tény.

2012. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A kérdező írta, hogy nem a gyerek érdekeit nézi az anya, ezért is kérdeztem rá, hogy ez miben nyilvánul meg, mert nem mindegy, hogy őket is otthagyva lép új kapcsolatba, avagy velük együtt, úgy hogy róluk továbbra is gondoskodik, szereti őket... Higgyétek el van olyan anya, aki képes elhagyni a gyerekeit is egy új szerelemét, nem tudhatjuk ebben az esetben mi történt!
2012. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mivel az apa nem válaszolés csak találgatok,de szerintem ő azt gondolja, ha az anya megcsalja, felrugja a házasságot, az már a gyerekek ellen van. Ez nem igaz. Ha a gyerekek érdekét nézzük akkor inkább egy válás és boldog szülők, mint egy elhidegült házasság.
2012. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
A helyzet az, hogy a gyermekek általában jobban járnak azzal, ha az apához kerülnek, feltéve persze, hogy megfelelően tud róluk gondoskodni. A férfi általában jobban keres, ha új nő jön a házhoz, az sokkal elfogadóbb a gyermekekkel, mint az új férfi.
2012. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Harcolj a gyermekeidért, bízz meg egy jó ügyvédet. A házastársi hűtlenség igenis számít egy bontóperben, a bíróság az összes körülményt figyelembe veszi a gyermekelhelyezésnél (hová kerülnének a gyerekek, milyen érzelmi biztonság garantálható pl. az új pár mellett, ő milyen életmódot folytat, az anya milyen életmódot folytat, stb.)

Annak pedig örülj, hogy vége, mert ez a nő nem érdemel meg téged. Nehéz lesz, de a vég egyben új kezdet is, tiszta lappal.

(Aki azt mondja, hogy egy nőtől nem várható el, hogy hűséges maradjon, mert a magány így meg úgy... nem tudom, hogy ugyanezt a választ írta volna-e, ha a nő dolgozna külföldön és a férfi lett volna hűtlen. Valamiért gyanítom, hogy nem mentegetné a férfit, hanem azt írná, hogy miért nem bírt görcsöt kötni a fa**ára a szemétláda.)

2012. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Agyonig lehúztátok azt a szegény nőt közbe semmit nem tudtok.Kérdező semmi rosszat nem ír róla csak hogy megcsalta.Lehet ,hogy jó anya miért venné el tőle a gyerekeket?Azért nem jó anya mert megcsalta az apát?
2012. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem vigasztal, de amikor kenyszerbol, csak a penz es a megelhetes miatt szakad kette a csalad az apa kulfoldi munkavallalasa miatt, akkor sokszor adodik ez a problema.

Nem ti vagytok kifejezetten gyengek, tapasztalatbol mondom, hogy nagyon sok esetben ez megtortenik.

Hosszu tavon ez nem mukodik sajnos.

Nem irtal reszleteket, de az egyutt eltoltott boldog evek (gondolom voltak) es a csalad, az a jovo, amit megalapoztatok minimum annyit megerdemel, hogy megprobaljatok kimaszni a kakibol. Ha igy hirtelen feladjatok es szet is mentek az nagyon nem jo.

De ebben a felesegednek is benne kellene lennie 100%-osan (kezdve azzal, hogy azonnal lezarja azt a kapcsolatot es rad koncentral) es neked is (megpedig ugy, hogy probalsz a leghiggadtabban tuljutni a trauman).

De ha maradtok tavkapcsolatban, akkor kb biztos, hogy nem fogjatok tudni rendbehozni a dolgokat. Ezen nagyon hamar valtoztatni kell, vagy a csaladnak kell hozzad kimennie nagyon gyorsan, vagy neked haza.

2012. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
Kissé egyoldalú ez a sztori, és részleteket sem mondasz. MIndenki leírja hogy milyen jó férj vagy, de közben semmit nem tudunk rólad. Egy kapcsolat elromlásához is két ember kell, próbálj ezen kicsit elgondolkodni, vagy válaszolni a kérdésekre amik itt feléd elhangzottak.
2012. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha egy nő csalja meg a férjét akkor rögtön megy a szerecsenmosdatás, hogy "megtalálta újra a szerelmet", meg "magányos volt", meg a tököm. A férfi persze csak azért teszi mert állat és a farka irányítja. Hagyjuk már ezt a nevetséges kettős mércét.
2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!