Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megnyertem a gyermekelhelyezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyertem a gyermekelhelyezést. Mit tegyek? Aggódom.

Figyelt kérdés

Én az apa vagyok. A bírósági végzés úgy szól, hogy volt feleségemnek 2012. Július 2-án át kell adnia a gyermeket nekem. Addig még több hét van. Félek, hogy kárt tesz a gyerekben. Sajnos a pszichológiai vizsgálat tette fel az i-re a pontot, kimutatták feleségemen, hogy idegileg labilis, kimutatták, hogy életcélja nincsen már, és kimutatták azt is, hogy a gyerekkel hajlamos a bosszúra.


Félek, hogy feleségem a bírósági végzéssel tulajdonképpen mindent elvesztett. Tehát úgyszolván neki veszteni valója nincs már.


Alaptalanok a félelmeim?


2012. jún. 13. 09:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezdünk egy kicsit eltérni az alap kérdéstől. Köszönöm a válaszokat, türelemmel várom az átadást, onnantól kezdve egy új időszámítás kezdődik az életünkben. Igyekezni fogok mindent bepótolni amit elvesztettem a kislányommal kapcsolatban. Köszönöm
2012. jún. 13. 10:49
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már a férj legyen a végén a hibás...


Nézd, ha "csak" lelkileg bántalmazza a lányodat, akkor örülj neki. Lelkiekből fel lehet épülni, testiből meg nem biztos.. Szóval nyugodj meg, nem fogja bántani a lányodat. Aztán majd te helyrerázod a kislány lelkivilágát, ha végre veled lehet. Szerintem is hívd fel a lányod minden másnap, hogy minden rendben van e vele, stb.

2012. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Rátapintottál a lényegre. Kezdtek jönni érdekes válaszok. Csak nem anyukák lehettek? Akik esetleg titkon, legbelül félnek, hogy esetleg ő velük is ez fog történni? Mindegy is már. Köszönöm
2012. jún. 13. 10:53
 24/31 anonim ***** válasza:
Lesz láthatása anyukának?
2012. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Kérdező! 11-es vagyok. Légyszi olvassad el figyelmesen üzenetem első sorát. Velem ez megtörtént, mert vannak emberek akik alkalmatlanok munkájuk elvégzéséhez. Történetembe "félig meghaltam", gyermekemmel együtt, aztán feláltunk a földről, felvettük a kesztyűt...kiderültek a simlis dolgok, simlis tanuk, simlis szakértői vélemények. De igen, ezen események kételkedővé tettek, főleg ha valaki azt mondja, hogy a ....pszichológus!!!!! Ha igaz, amit magadról állítasz, akkor tényleg nálad a gyermek helye és harcoljál is érte!Az élet majd úgyis igazolni fog - vagy nem!
2012. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Attól, mert veled sajnos megtörtént, nem kell általánosítani és mindenkit a volt férjeddel egy kalap alá vonni!

2012. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
a te helyedben kedves kérdező én is magamhoz vettem volna a kislányomat.egy ilyen ember nem anya aki nem a saját gyerekét tartja a legfontosabbnak és nem tudja úgy ellátni ahogyan kell.ne foglalkozz ezzel a sok rossz indulatú emberrel aki ezen az oldalon van.csak dumálnak de megnézném őket hogy a te helyedben mit tennének.mindegyik csak az anyát pártolja.én is anya vagyok és a gyermekem a legfontosabb.én ahogy látom te a kislányodnak csak a legjobbat akarod.kicsit légy türelemmel.nemsokára eljön a nagy nap amikor átadja neked a kislányodat.egy ilyen anya mellett csak szenvedne.én szorítok neked hogy minden a legnagyobb rendben legyen.az anya nem fogja bántani a kislányt.emiatt szerintem ne aggódj
2012. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%
110 ezres tartásdíj????Ugye nem pénzzel intézted el,hogy az asszonyt lelki sérültnek nyílvánítsák és megkapd a gyereket????
2012. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

28-as de igen. Azt hittem előbb rájöttök arra, hogy lefizettem mindenkit! Istenem milyen emberek vannak. Neked sok sikert az életben. Szomorú, hogy azonnal azt hiszed egy apa máshogy nem érvényesülhet, csak ha megken mindenkit. Hát tudod kisarkítva de igenis nálunk a pénz is szerepet játszott. De nem úgy ahogy te gondolod. Úgy fogalmazok az, hogy magasabb keresettel rendelkezem mint az átlag, ez esetben előnyt jelentett. Mint említettem volt feleségem abszolút nem tudta volna ellátni gyermeket. Ezzel is érvelt a bíró. Nem ez volt a fő csapás, de ez is sokat számított.


Utolsó előtti köszönöm szépen a bíztatást. Már számolom vissza a napokat.

2012. jún. 13. 21:31
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ide tartozik, vagy talán igen. Első válaszoló voltam, jól le lettem pontozva. Nem mintha érdekelne, hiszen nem a pontgyűjtögetésért vagyok itt, ez nem a tesco. Viszont valószínűsíthetően valami nagyon elhívatott anyapárti anya pontozhatott le. Pedig ez tényleg örömhír egy apának, hogy az ítélkezés nem teljesen egyoldalú.
2012. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!