Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megnyertem a gyermekelhelyezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyertem a gyermekelhelyezést. Mit tegyek? Aggódom.

Figyelt kérdés

Én az apa vagyok. A bírósági végzés úgy szól, hogy volt feleségemnek 2012. Július 2-án át kell adnia a gyermeket nekem. Addig még több hét van. Félek, hogy kárt tesz a gyerekben. Sajnos a pszichológiai vizsgálat tette fel az i-re a pontot, kimutatták feleségemen, hogy idegileg labilis, kimutatták, hogy életcélja nincsen már, és kimutatták azt is, hogy a gyerekkel hajlamos a bosszúra.


Félek, hogy feleségem a bírósági végzéssel tulajdonképpen mindent elvesztett. Tehát úgyszolván neki veszteni valója nincs már.


Alaptalanok a félelmeim?


2012. jún. 13. 09:38
1 2 3 4
 31/31 uccu ***** válasza:
Szia! Igenis nem alaptalan a félelmed. Elviekben mi anyukák féltjük és óvjuk a kicsinyünket, de a szakértői vizsgálatnál kiderült tények, hááát aggasztóak. Nem biztatnálak ilyenre, de mi lenne, ha elhoznád és nem vinnéd vissza? Vagy akkor kockáztatod a bírósági döntést? Lehetetlen helyzet. Benne van, hogy megbolondul még jobban. Családsegítő nem tud segíteni, gyámhivatal, hogy azonnal már ideiglenesen is nálad legyen...Jaj nem tudom miért csinálják ezt a bíróságok. Nálunk a volt férjem hadonászott töltött fegyverrel és a közös szülői felügyelet a szakértők ellenére megítélték...
2012. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!