Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom annak aki ezt a jo par sort elolvassa. A lenyeg, hogy a parommal nagyon csunyan megromlott a kapcsolatunk, mar olyan szinten vagyok, hogy sajnos a valas gondolata kerulget. Igazabol minden ott kezdodott, hogy terhes lettem, o pedig feladta a vallalkozasat, mondva, hogy mar nincs kedve hozza. Utana talalt egy nagyon jo allast, nagyon jol keres. A lanyunk mar masfel eves en pedig ugyanugy dolgozom itthon tovabb. (forditassal foglalkozom ezert itthon) tehat mindkettonknek van keresete, jol elunk nem panaszkodom megvan mindenunk. Viszont annyira elhidegultunk egymastol. A lanyaval semmit nem foglalkozik, ha ne adj isten het ora elott hazaer akkor ugye a kicsit fürdetem, fogmosas utana megy szepen aludni, tehat hetkoznap esely sincs ra, hogy foglalkozzon vele pedig csak fel otig dolgozik es sose tudom, hol marad. Hetvegen, szombaton nincs itton, mindig van valami programja. Vasarnap o aludni akar, meg tv-ni es lehetoleg meg se szolaljunk kozbe mert kulonben nem hallja a tv-t. A kislany mar oda sem megy nagyon az apjahoz, mert az csak elküldi es hiaba mondom neki, hogy o csak jatszani akar, nem erdekli. Mar mindent probaltam, elmentunk par napra, o itt maradt egyedul, hatha elgondolkozik, de semmi. Probaltam vele beszelni, de nem lehet mert csak elhulyeskedi az egeszet. Probaltam, mar mindent.Mar nem tudom mit tehetnek meg. A haztartasba mindent en csinalok, igazabol nem is zavarna, hisz ez az en dolgom is ugy mondd, de legalabb a funyirasban, vagy a kertben, vagy szemetelvitelben neha segithetne, de semmi. Szo szerint hazajön felteszi a labat az asztalra en meg szolgaljam ki, vigyem a vacsorat, mossam a ruhajat, legyen mindig rend. Meg csinalom en nem szolok egy szot se mar de neha annyira csunyan is beszel velem, ha veletlen, nem pakolom el este a mosatlant mert meg munkam, van, hogy huu. Szex ha egy honapba egyszer van akkor jo. Es en soha ne menjek sehova, mert hogy egy nonek itthon a helye. Persze a kislannyal megyek ide-oda, jatszoterre, ilyesmi, de ha megcsak fel is hozom, hogy jo lenne mar meglatogatni a baratnomet vagy elmenni vele moziba, na akkor mar kezdodik is a veszekedes, mert hogy mit akarok en ott nekem itt a gyerek, nem kell nekem mozizni es a tobbi es a tobbi. Mar tisztara bele betegedek ebbe az egeszbe. Szuleim sajna meghaltak testverem nincs, nincs akihez fordulhatnek. Mar nem tudom mit tegyek. Az egyetlen ami ugy mondd meg eletbe tart az a kislanyom, erte barmit megtennek, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyen apa kellene neki. Ti mit tanacsolnatok, mit tennetek a helyembe?
2012. jún. 16. 12:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van es tudom, hogy ez nincs igy helyen, hogy hagyom magam, ne ertsetek felre, nem mindig hagytam en magam. Eleinte megmondtam en neki, amit gondolok, es bizony kinyitottam neha a szamat, de ez sem hasznalt, ez a mindent megcsinalok, tehat cseled vagyok tudom, nem olyan regen megy igy, de mar ezt is csak azert csinaltam, hatha akkor jobb lesz, es na ja hat mindig arra gondoltam, hogy egy gyereknek apa is kell, de mar ennek se latom ertelmet. Es amint ma hazajön meg is teszem, batorsagom hala meg van. Mar meg is kerdztem az anyukajat, hogy vigyazna e a kicsire es hala igent mondott o, nagyon megerto es o is azt tanacsolta, hogy uljek le vele es mondjam nmeg neki, hogy mar a valason gondolkozok. Majd meglatjuk mit szol
2012. jún. 16. 12:59
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy egy ilyen személyiségű férfi hajlandó lesz elmenni párterápiára?

Neki tökéletes a jelenlegi felállás, hülye lenne azért párterápiára járni, hogy kiokosítsák a házicsicskáját.


Szociálisan is elszigeteli, nehogy valaki felnyissa a szemét. Ebben az esetben halott próbálkozás a párterápia.

2012. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ohh ja na ez a parterapia meg egy jo sztori volt... Igen felhoztam neki, erre o azt mondta, hogy o nem bolond nincs neki agyfurkaszra szuksege inkabb menjek en oda, ha ilyenekre gondolok.
2012. jún. 16. 13:01
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólnék, hogy ha netán megijed a válás említésétől, akkor biztos, hogy lesz egy nagy fogadkozás, két hétre jó fej lesz, aztán szépen lassan minden visszaáll a régi kerékvágásba.


Amíg te csak szájtépésig jutsz, ő tettekkel húz határokat. Neked nincsenek határaid, így nyugodtan átléphet rajtad.


Hiszel te még abban, hogy egy ilyen személyiségű ember hirtelen a homlokára csap és átvált mintaférj, mintaapa üzemmódra?

2012. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hmm... Nem hinni nem hiszek benne... De nekem mar az is eleg lenne, ha legalabb a kislanyaval foglalkozna, hiszen az o lanya is nem csak az enyem. De igen valoszinu az lesz mint amit mar itt tanacsoltak... Szepen összeszedem a cuccom, es viszlat. Csak tudjatok faj, mert nem ehhez az emberhez mentem ferjhez...
2012. jún. 16. 13:04
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves uccu! Ur isten, mintha magamrol olvasnek ezen az oldalon.... Sajnalatos
2012. jún. 16. 13:07
 17/21 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy külföldön elek, o itteni
2012. jún. 16. 13:11
 18/21 uccu ***** válasza:
78%
Igen, ez egy nagyon fájdalmas dolog. Én már csak akkor menekültem el a kislányommal, mikor a fejéhez fegyvert szorított az akkora gyermeknek, mint most a tiéd. Na ezt ne várd meg. Először beszélj te vele. Aztán még talán anyósod is beszélhetne, ha nem jutsz előre. Na akkor mindent megpróbáltál, vessen magára. De nagyon légy elővigyázatos, mert lehet, hogy fogadkozni fog, de az is lehet, hogy agresszívvá válik, ha sarokba szorítod. Nem vagy buta nő szerintem, úgy tűnik, így tudni fogod, hogy ki kell lépned, ha nem megy másként. Lehetsz még boldog. Én a második házasságomban élek 8 éve és nagyon boldog három gyermekes anyuka vagyok és a férjem imád, a tenyerén hordoz, elfogadta a kislányom. Az ember nagyon erős a kicsinyéért a legbutább helyzetekből is talpra áll.
2012. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 uccu ***** válasza:
78%
Az egyesület különben csak tanácsot tud adni, arra viszont jó, hogy felismerd, lelki vagy testi erőszakban élsz..
2012. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
....
2012. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!