Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, fenyegetés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, fenyegetés és lelki terror alatt zajlik a válásom?

Figyelt kérdés
1 éve húzódik a válóperem.Külföldön dolgozik a férjem.2 tárgyalás volt egyikre sem jött el.Azt mondja "kicsinál,és teljesen elfog lehetetleníteni,tönkretesz",és mindezt gyenge kifejezésekkel írtam le!Anyagilag nagyon rosszul állok....lassan éhezünk.3 közös gyermekünk van.Tartásdíjat nem fizet,a jelzálogot sem és a rezsit sem.A 2 nagyobbik lányáról gondoskodik,de a legkisebbről nem akar.

2012. jún. 16. 21:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Miért váltok? Ki adta be a válást és miért? Sok minden függ ettől..
2012. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Az alperesnek nem kötelező megjelennie a tárgyalásokon. Akkor is kimondják a válást, ha nincs ott. Abban a pillanatban add be a gyermektartási igényedet, és ha nem dolgozol, az asszonytartásit is.
2012. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Shaddark ***** válasza:
74%

Nem értek a joghoz, de nem az a jó ha nem megy el?

Azt kérsz amit csak akarsz, ha nincs ott megítélik és így járt...

2012. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én vagyok a felperes.Tartásdíjat nem akar fizetni a kisebbik lány után 10x annyi a fizetése mint az enyém.Rokkantnyugdíjas vagyok 38 évesen.Látássérült.4 órában dolgozom.A középső lányom őt választotta.
2012. jún. 16. 21:26
 5/32 anonim ***** válasza:
26%
Mér akarsz elválni tőle
2012. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Mert megmondta,hogy nem szeret ,és elege van abból,hogy "ő"tartson el....miért nem keresek annyit mint ő.Itt hagyott a 3 gyerekkel,kiment dolgozni,hogy jobb legyen,de"megcsapta a pénz és a szabadság szele"!Amikor úgy döntöttem,hogy elválok tőle,azután amit művelt az "szörnyű"!25 kilót fogytam...és kilátástalannak látom,hogy a gyermekeim sorsát hogyan fogom egyedül megoldani.
2012. jún. 16. 21:36
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem mentetek ki mindannyian?
2012. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Shaddark ***** válasza:
100%

Szerezz egy jó ügyvédet először. Az nagyon fontos, Magyarországon nincs igazságszolgáltatás régóta, jogszolgáltatás van. Azaz a jobb ügyvéd nyer függetlenül mindentől.

Hogyan nem akarja ha ott sincs?

El se tudja mondani mit akar és mit nem vagy képviseli valaki?

2012. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A gyermekeim iskolába járnak,és nekem nincs nyelvismeretem. Gyűlöl,és fenyeget,már nem szeretem őt.Félek tőle.....Agresszív.
2012. jún. 16. 21:40
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
Iskola kint is van. Ha nem dolgozol akkor van időd megtanulni a nyelvet. Én is kiszeretnék a feleségemből ha ilyen latymatag lenne... Amúgy nem értem mér nem megy bele ha úgyis utál. Válj el és kész. Ha kétszer nem jelenik meg akkor mindent megkapsz amit kérsz.
2012. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!