Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek ha férjetek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibor215321 kérdése:

Mit tennétek ha férjetek volt neje folyamatosan próbálkozna?

Figyelt kérdés
rég elváltak mikor megismertem a férjem. esküvőnk előtt is folyamatosan a nyakára járt és zsarolta a közös gyerekükkel. Folyamatos telefonhívások :szó szerint könyörgött béküljenek ki.3évre rá feleségül vetette magát egy férfival és született 2saját gyerekük de még így is folyamatosak a telefonhívásai de férjemnek nem engedi beszélgessen a közös lányukkal csak úgy ha előtte 20percet vele beszélget.eddig szépen beszélt vele a férjem a gyerek miatt de mikor próbálkozik és férjem csúnyán beszél vele tudtára adja nincs esélye akkor megy a bíróságra különböző ürügyekkel pl. gyerektartás emelést kért amit elutasítottak de vinni fogja tovább a dolgot így fizetgethetünk feleslegesen a tárgyalásokra... próbáltam vele 10év alatt jóban lenni akkor folyamatosan próbált alám tenni, elküldtem már nagyon csúnyán de abból sem értett.Beszélgettem jelenlegi férjével is erről de nem nagyon hatotta meg mivel nem szeretik egymást csak érdek a házasságuk.Így a közös gyereküket sem engedi elhozza a férjem csak odamehet és fél napokat kell eltöltenie vele. Meg volt beszélve megy erre a gyerek nincs otthon és fél napra ott tartotta magánál a férjemet. Kiborít már idegileg.

2012. júl. 3. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

"3évre rá feleségül vetette magát egy férfival"

Miért, te nem???

2012. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem kényszerből mint ő:D
2012. júl. 3. 14:33
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedbe beszélnék a férjemmel,hogy egy ideig jegelje a kapcsolatot a gyerekével is.Ha hívja a volt felesége ne vegye fel a telefont!A nagyobb a gyerek,akkor saját magától felfog lázadni,hogy az anyja gyerekes viselkedése miatt nem találkozhat az apjával!DE a normálisan fizetitek a gyerektartás és esetleg van láthatási engedélye az apukának akkor bírósága is lehet adni a dolgot,ugyanis,ha nem adja oda a gyereket,ezzel megszegi a határozatot.Viszont ha nincs ilyen,akkor indítsatok ti pert a gyerekért!!A nőt meg le kell szarni,amint nem a gyerek miatt hív nem kell vele társalogni!!Ennyi a történet
2012. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a közös gyerek?
2012. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Beszélni kellene az ex nej új férjével, ki tudja, lehet, hogy ő a normális a körben...
2012. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

"Meg volt beszélve megy erre a gyerek nincs otthon és fél napra ott tartotta magánál a férjemet."


Megkötözte, netán rázárta az ajtót? Nehogy már egy felnőtt férfit csak úgy fél napra foglyul ejtsen egy nő.

2012. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
11éves a közös lányuk de sajnos az anyja folyamatos terrorizálása miatt nem mer közel kerülni hozzánk. Mikor várta a gyereket láthatáson kiderült valami nyári napközibe volt és nemsokára jön a gyerek dumával várja meg... férjem meg is kapta a magáét ezért
2012. júl. 3. 14:46
 8/14 A kérdező kommentje:
férjem fél hogy járkálhat a bíróságra és mondott nekem ilyet hogy megint szépen kellene beszéljen vele mintha éreztetné vele volt a legjobb még esélyben reménykedve hagyná. De ez viszont nekem tök gáz még ha tudom is nem komolyan mondaná neki csak az ex nej ilyen gyökér labilis. Aztán mondogatná volt anyósának is és menne a pletyi hogy még mindig őt szereti.... ebből meg nem kérek azt hiszem
2012. júl. 3. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Bár elsőre lehúztátok, de ujra felvetem, beszélj az ex nej új férjével. Te ugyanis nem tudod leállítani, a férjed sem, mert őt tudja zsarolni a közös gyerekkel, a mostani férje (hacsak nem papucs) viszont le tudja állítani valszeg.
2012. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

,,esküvőnk előtt is folyamatosan a nyakára járt és zsarolta a közös gyerekükkel" - tehát tudtad mit választasz, akkor nem értem most miért háborogsz.


,,férjemnek nem engedi beszélgessen a közös lányukkal csak úgy ha előtte 20percet vele beszélget." - apa vegyen ajándékba egy mobilt a gyereknek, töltse fel neki egy minimális összeggel, így a gyerek is rácsörrenhet apára ha szeretne vele beszélni és apa is hívhatná őt a volt feleség helyett.


,,a férjem csak odamehet és fél napokat kell eltöltenie vele" - a válások során szokott lenni egy bírósági végzés a gyerek láthatásáról, hogy az milyen napokon hány órától hány óráig tart. Ilyenkor a gyereket oda KELL adni. Ha valami okból nektek ilyen papírotok nincsen, akkor el kell menni a bíróságra és kérni.


,,fél napra ott tartotta magánál a férjemet" - senkit nem lehet ott tartani akarata ellenére. Bármit mond is férjed, hogy miért maradt ott, erre egyetlen válasz van, az, hogy ott AKART maradi.


Ami panaszod neked van, az a férjeddel együtt nagyon könnyen orvosolható lenne. Ha ezt a férjed nem teszi meg csak kifogásokat keres, akkor gondolkozz el, hogy vajon tényleg csak a volt feleség olyan erőszakos-e.

2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!