Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én, vagy az anyósom a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinus76 kérdése:

Én, vagy az anyósom a hibás?

Figyelt kérdés
A háttér: költöztünk idén tavasszal, egész nap a bérház 4. emeletéről cipeltem dolgokat, estére dögfáradt voltam. Anyósom (mindig is utáltam, egy kétszínű, számító - csak a pénz számít neki, bár semmilye sincs (se intelligenciája, se végzettsége, se egzisztenciája), voltaképp semmit sem ért el az életben, a 9.-en nyomorog, amit a férje hagyott ott neki 15 éve (jól tette az öreg, azóta már a sírba küldte volna sztem), azóta sem tudott senkit keríteni, mivel mindenki egyből otthagyja, amint kiismeri, de az észt nagyon tudja osztani - bár talán érettségije, ha van, és irtózatosan rosszindulatú, haragban áll az egész világgal, mindenkit gyűlöl, se kutyája-se macskája, egy igazi megsavanyodott ember, aki szánalomra sem méltó - ezeket fontos volt leírnom, h a szituáció teljesen megérthető legyen) este sajnos még ott volt, már messziről hallom, amint feleségemnek mondja, h "Én mondtam nektek, h adjátok el a lakást, költözzetek ide? Stb." Felbaszta az agyamat, jól kiosztottam, azóta haragszik rám feleségem. Ez egy nagyon irigy némber, aki még a lányára is féltékeny, merthogy - mint említettem, ő semmit sem ért el - kertesházba költöztünk. Befolyásolja, ellenem hangolja a lányát, akit nagyon szeretek, de nagyon naiv sajna. Arra buzdítja, h váljunk el. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. júl. 9. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Az első hozzászólónak üzenném, anyuci szoknyája mellől ideje lenne eltávolodni, és nem feltétlenül bunkó az aki hosszú halgatás után beolvas az anyósának mert már tele lett az a bizonyos pohár.


Neked pedig javasolnám hogy beszéld meg a feleségeddel, nem akartad te igazán bántani csak már sok volt hogy kikezdi a házasságotokat, és emiatt talán át kéne goldolnotok a hozzá állásotokat az anyóshoz, mielőtt komolyabb problémákat vet fel az hogy folyton fúrja a kapcsolatotokat.

2012. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, leginkább is mindketten, valahogy elfelejtettetek sorban állni, ahol a türelmet és toleranciát osztogatták.

Másfelől hát, az anyósodról mondod, hogy számító meg anyagias, miközben az egzisztenciáján meg az iskolai végzettségén lovagolsz magad is... lehet, hogy a sznobság-sorba álltatok be mindketten triplán tévedésből?:)

Az ember a párját maga választja, a saját rokonait meg a párja rokonait nem, azokat a vak véletlen dobja. Ezt tudomásul kell venni, és a feszkót csökkenteni kell, nem fokozni...

A történetben igazándiból a két malomkő közé szorult feleségedet sajnálom...

Hogy mit tennék a helyedben? Vennék egy csokor virágot, felkeresném az anyóst, és bocsánatot kérnék a "kiosztásért"... ha másért nem, hát a feleséged védelmében...

2012. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%

Az anyós akkor jó ha porhanyós.

A feleségednek kellene megérteni, hogy te őt vetted el és nem az anyját, úgyhogy igazad volt, neked ő senki, és semmi joga beleszólni az életedbe. Ha vitátok van azt kettőtöknek kell megbeszélni, neki nincs köze hozzá.

Próbáld meg megbeszélni a nejeddel ezt, pár nap alatt valószínűleg lecsillapodik, csak ne engedd közel magatokhoz, hogy újra kavarhasson.

De sajnos az anyósok többsége szarkeverő, jobb minél távolabb lenni tőle, egy házban semmiképp sem szerencsés. A mondás szerint olyan messze kell lakni az anyóstól, hogy papucsban ne tudjon átmenni.

Viszont könnyen lehet, hogy a te feleséged is ilyenné válik hosszútávon, úgyhogy ezt vedd figyelembe.

2012. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kedves lányok, asszonyok!

Azért nem kell egyből lehordani szegény kérdezőt, mert ő férfi és mit képzel!!Nagyon sokan vannak itt nők,akik nem jönnek ki az anyósukkal.....a férfiaknak is fontos az anyjuk és ők is ugyan így éreznek, ha bántjátok a szeretett anyjukat!Nekem is sikerült olyan anyóst kifognom, aki mindenbe bele akar avatkozni és olyan dolgokat mond rám, hogy atyaég, de mégis próbálom megoldani valahogy a szitut, mert tudom, hogy a páromnak ez mennyire rossz!!A férjetek, vagy a feleségetek a ti családotok, ti egymásért vagytok és mindenki más mondjon amit akar!!Főleg ha már gyerek is van!!Anyós majd lehiggad, ha nem akkor meg magára marad majd, mert ahogy nálunk is van, a párom egyre inkább látja, hogy mennyire csúnyán viselkedik az anyja és egyre kevesebbet beszélünk vele, vagy járunk hozzá!! 1 a lényeg, ha szeretitek a párotokat, akkor ne hagyjátok, hogy pont az anyós szedjen szét benneteket!!!Legyetek boldogok, ő meg pukkadjon csak meg!!

Kedves kérdező...ha van rá mód, vegyél 1 csokor virágot a feleségednek és mondd meg neki, hogy nem akartad megbántani őt.Ti egy pár vagytok és álljon ki melletted az anyával szemben is!!!Majd vegyél egy nagy levegőt és az anyósnak is mondd meg, hogy bocsánat amiért kiosztottad!...( vagy adj neki egy 10,000-est....hátha az hatásosabb;-DDD)

2012. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!