Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalás, mint ok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás, mint ok milyen hatással van a válásra?

Figyelt kérdés

Én csak érdeklődök, mint házas ember (meg egy barátomnak szeretnék segítséget nyújtani, de nem ez a lényeg).

A kérdésem annyi ha megcsalás a válóok (mert ugye millió meg egy lehetne) lehet-e valami hátránya a megcsalónak és ha igen mi???


2009. júl. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar jog szerint nincs kihatása a válásnál a gyerekelhelyezésre, egyéb megállapodásokra.

Válóok lehet, de az lehet egyszerűen az elhatározás is, hogy az egyik fél válni akar.

2009. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kicsit hasonló, mint a munkahelyi fegyelmi vétség.

A költségeket az elmarasztalt fizeti.

2009. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elmarasztalt fizeti??

Nos, ilyen nincs egy válóperben.

A bíróság nem kutatja, és nem is érdekli, miért akar két ember elválni.

Teszem azt, ha nekem nem tetszik a piros alsónemű a páromon, és ő csak ezt hajlandó hordani, és beadom emiatt a válópert, akkor elválasztanak.

A költségeket én viselem, de ha közös megegyezés van, akkor a végén a perköltség is közös, amire felhívják a figyelmünket, hogy kérjük-e ennek is a megosztását.

2009. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az elmarasztalt fizeti??

Nos, ilyen nincs egy válóperben.

A bíróság nem kutatja, és nem is érdekli, miért akar két ember elválni.


Erre kivétel mégis az, amiről írtam.

Ez a forma pedig a "nem közös megegyezés".

Manapság az emberek közös megegyezéssel szoktak válni, mert a többség nem akarja kiteregetni a kellemetlen dolgokat, de tudomásom szerint lehet kérni a megállapítását annak, hogy kinek a hibájából történt.

Ez húzósabb egy forma, ezért ma már nem egy elterjedt mód.


Teszem azt, ha nekem nem tetszik a piros alsónemű a páromon, és ő csak ezt hajlandó hordani, és beadom emiatt a válópert, akkor elválasztanak.

A költségeket én viselem, de ha közös megegyezés van, akkor a végén a perköltség is közös, amire felhívják a figyelmünket, hogy kérjük-e ennek is a megosztását.


Ez is tény, de lényegében közös megegyezésen alapul, ha kutatjuk!

2009. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megcsalt a párom.Közös megegyezéssel váltunk,ő adta be a vállást.A bíró engem meg sem kérdezett,a váló okról.Elkezdtem mondani neki miért akarok válni,azt mondta mindenre nem ide tartozik.Valószínű azért,mert közös megegyezéssel váltunk.A perköltséget a volt párom fizette.
2009. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!