Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ujra lehet kezdeni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujra lehet kezdeni egy kapcsolatot egy megcsalás után?

Figyelt kérdés
Van még jövöje egy házasságnak igy,ha mind ketten nagyon szeretik egymást???Az egyik ismerösöm megbocsájtott mindent a férjének,a hütlenséget,hazugságot,mindent.Együtt vannak,örülök is a boldogságának,csak azt nem értem,hogy lehet egy nö ennyire megbocsájtó?
2010. nov. 12. 22:20
1 2
 1/17 anonim válasza:
52%
Ha nagyon szereti sajnos igen! Sok boldogságot Nekik!
2010. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Lehet a másik félnek is volt vmi vaj a füle mögött!

De amúgy sztem meglehet a hűtlenséget, ha az egyszeri alkalom volt és kb annyit jelentett neki h nem a kezével maszturbált, hanem egy nő segített neki. Van h ennyi a szex, ezt meg tudnám bocsátani, de azt h hazudozik, meg sms-ek, meg lopott esték, ajándékok, azt már nem, mert az már érzelmi szinten tuti jelent valamit neki.

2010. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, de nincs ertelme...elobb-utobb ugyis elvalnak utjaik, vagy egymas mellett aszalodnak meg boldogtalanul...
2010. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy újra lehet kezdeni. Tudod hányan újrakezdték?


Csak az már valahogy nem az IGAZI!

2010. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a férfinek viszonya volt egy másik növel,és elég sokáig.
2010. nov. 12. 22:30
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, meg lehet bocsátani és van jövője, sőt... én saját tapasztalatból beszélek, velünk megtörtént és együtt vagyunk, boldogan, két gyerekünk született azóta. Nekem nagyon hülye természetem volt és nem becsültem meg a férjem, állandóan flörtöltem más férfiakkal, vele sokszor kötekedtem, szóval elég kiállhatatlan liba voltam, de ezt csak akkor láttam be, amikor már késő volt. Félrelépett és nem sokkal utána el is költözött. 3 év különlét, borzasztó volt nélküle, aztán újra összetalálkoztunk. Ő sem talált magának senkit, én sem, egyre többet találkozgattunk és újra egymásba szerettünk. De ez a kapcsolat teljesen más, érettebb és minden megvan benne, ami régen hiányzott. Ez volt a tanulópénz, egy nagy pofára esés és 3 év gondolkodni, változni.
2010. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát az jó,hogy együtt vagytok.Azt a sors is igy akarhatta akkor:)
2010. nov. 12. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog,mivel a bizalomnak egy időre lőttek és azt visszaszerezni nem két perc.

Ráadásul megvan a kockázata,hogy ha ki is békülnek,az első veszekedésnél ez újra előjön és ezt vágják egymás fejéhez.

2010. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Egy laza, nyitott kapcsolatnak lehet jövője. De azt az istententelen nagy kizárólagosságot én azért nehezen tudom elképzelni. Mármint ha belefért a félrekufircolás.
2010. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszú ideig csalta, akkor én kételkedem az őszinte érzelmek meglétében.


Vajon lehet igazán szeretni a másikat úgy, hogy folyamatosan csalom? Egy megbotlás, egy hiba még menthető és érthető talán, de sok egymást követő?

2010. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!