Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg elfognak válni a szüleim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfognak válni a szüleim?

Figyelt kérdés
Már egy ideje semmi sincs rendben.Anyukám nem bízik apukámban...Még a bankártyájánál(apuénál) megrendelte anya azt a szolgáltatást,hogy bármit vesz apa akkor Ő kap sms-t...Nem hiszi el,hogy dolgozni megy.Pedig apa szerintem a világ legmegbízhatobb embere. Anya az utobbi 3 napban sminkkel megy dolgozni(sosem sminkelte magát) Folyton veszekednek,ma már anya külön ágyba is alszik.2 napja nem is beszélnek egymással.Anya mondta a nővéremnek,hogy válni akar,mert nembírja elviselni aput.Apu nekem mondta,hogy válni akar,mert anya nem bízik benne...és a bizalom az alapja egy házasságnak...és apa még tett egy próbát...vett egy csokor rózsát anyunak...aki MÁSNAP kidobta azzal az indokkal"elhervadt" ....amikor vázában volt...Szerintem apunak lenne oka a válásra,nempedig anyunak...és valószínűleg tényleg válás lesz a vége??és akkor a házat is elkell adni??
2009. júl. 15. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég válás szagú.... :(

A ház kinek a nevén van? Mert ha nem közös, akkor nem kell eladni, de ha közös, akkor sem kötelező, feloszthatják asszem. Te amúgy apukádnál akarsz maradni, ha tényleg válás lesz?

2009. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
apukám nevén van.Igen,vele szeretnék lenni,mert ő nem szabja meg,hogy ki legyek.Megtudok vele mindent beszélni...Anyum meg paranoiás(nemtudom,h igy irják e...)meg bennem se bízik...
2009. júl. 15. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Akkor asszem nem kell eladnotok a házat, hiszen apukád nevén van. Kitartást a továbbiakhoz, és hidd el, téged ugyanúgy fognak szeretni, csak legalább már nem fogják egymást gyilkolni, tehát, még lehet, hogy jobb is lesz...
2009. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a véleményem, hogy nem kell , nem szabad (!) rögtön ha probléma van válni. Miért nem lehet szépen leülni, és megbeszélni mindent, a bizalmat is vissza lehetne így hozni. Oké, nem biztos hogy sikerül, de egy próbát miért nem érne meg, egy elszánt próbát mindkét félről , hátha rendbe lehet hozni a dolgokat, lehet hogy úgy lenne a legjobb. Próbáld meg rávenni a szüleidet! Minden jót, remélem okos döntést hoznak majd!
2009. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A válás is jobb a mindennapos veszekedéseknél. Mindent Ti sem tudhattok gyerekek, gondolom valami miatt csak bizalmatlan lett anyukád. Ha apukád nevén is van a ház, de nincs házassági szerződés, hogy az csakis kizárólag az Ő tulajdona, és a tulajdoni lapon anyukád is szerepel, mint tulajdonos, akkor el kell adni. Ha nincs hova mennie egy válást követően, akkor nyilvánvaló, hogy nem akar a híd alá menni és azt azért ti sem szeretnétek, gondolom. Ezt nekik kell megoldani, ítélkeznetek nem szabad egyik szülőről sem, mert mint írtam, mindent Ti sem tudhattok. Ha végképp eltávolodtak egymástól, akkor nincs más megoldás.
2009. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25éve házasok...sokmindent megéltek,de azt mondták,hogy nem bírják tovább...
2009. júl. 16. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
SZIA 25 ÉV HÁZASSÁGOT NEM KELLENNE CSAK UGY ELDOBNI SZERINTEM.ANYUDÉKNAK LE KELLENNE ÜLNI ÉS HIGGADTAN MEGBESZÉLNI HOGY MI A GOND A MÁSIKKAL.NEM KELL MINDJÁRT VÁLNI.
2009. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem hirtelen döntés,hanem előzménye van,mi is 25 év után válunk,,,
2009. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!