Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvaltr ferfiak akik ujrahazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvaltr ferfiak akik ujrahazasodtatok foglalkoztok meg az exetekkel (ha van kozos gyerek). Meghallgatjatok a bajait; Segitetek neki ha sajät nem a gyerekkel kapcsolatos problemäi vannak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 16:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs az irasert, de nincs irasjelem a billentyuzetn. ferfiak es nok egyarant valaszolhatnak. koszonom
2012. aug. 3. 16:58
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartom valószínűnek.
2012. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok férfi, de ismerek ilyen családot. Van ugyan már új feleség, gyerek, de azért segít az exnek is, pl. a nagyobb tipikus férfimunkákat megcsinálja, hogy ne kelljen mindenhez szerelőt hívni, ilyesmi.

Szerintem ez lenne a normális, elvégre nem véletlen vette el és csinált neki gyereket anno.

2012. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
nekem pokoli volt a házasságom, de mióta elváltunk ugy vagyunk mint távolságtarto, de jó ismerõsök. ha szól, szivesen segítek! 39 ffi
2012. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez jo. Az en exferjem magasrol tesz rank. Nem segit semmiben, pedig nöha jo lenne.
2012. aug. 3. 17:20
 6/14 intrepid ***** válasza:
86%
Te eltűrnéd-e, hogy a mostani férjed, visszamászkáljon az exéhez?
2012. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mantis religiosa ***** válasza:
77%
Nekem segített az exnejem, igazából kérés nélkül, magam is meglepődtem ezen. Az tény és való, mióta elváltunk, jobb a kapcsolat köztünk, nem csak a gyerek miatt. Azóta volt már rá példa, hogy a segítségemet kérte, Én is segítettem neki. A mostani feleségem nem nehezményezi a dolgot, de előtte ezt megbeszéltem vele. Normális kapcsolatban ez nem lehet gond, egy bizonyos határon belül.
2012. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem igy ertettem hogy nap mint nap a nyakatokon lenne es takaritana. A baratnom par honapja valt el. Tegnap lerobbant az ut szelen es felhivta az exet hogy menjen mar erte es az exferje ment is. Vagy egy masik pl a szemelyes magan problemajat mondta el az exnek es az segitett megoldani. Pedig meg vagyonmegosztäsi pernel vitatkoznak egymassal.
2012. aug. 3. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkel tartsd a kapcsolatot, az ex-szel legyél közömbös.
2012. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem kötelező sárdobálással elválni. Én ismerek olyan családot, ahol napi kapcsolatban vannak, és az új feleséggel is jó az exfeleség viszonya. Teljesen természetes, hogy itt-ott segítenek egymásnak.

(Én is válok, és bízom benne, hogy jó kapcsolat marad, mert attól, hogy nem vagyunk egy pár, még lehetünk barátok - igazából a házasságunk utolsó éveiben már csak azok voltunk, azért is válok.)

2012. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!