Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kirekhatom-e 3 évi házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirekhatom-e 3 évi házasság után férjemet az utcára a saját lakásomból? Sajnos pszihés problémái mellett alkoholista lett, a munkáját ezért el fogja vesziteni/folyamatban van/.

Figyelt kérdés
Egy hete nem csinál mást,mint alszik,segitséget nem fogad el,az orvos beutalta korházba,de nem ment el.
2012. aug. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
34%

"Miféle ember az, akinek nem fontos, hogy a jövendőbeli gyermeke milyen betegséget (jaj nem, az arra való hajlamot) örökölhet?" - teljesen átlagos, hétköznapi ember. Egyfelől ha ezt kezdenénk nézegetni, akkor egyetlen kapcsolat sem jönne létre, hisz mindenki közvetít valamilyen betegség-hajlamot - NINCS ember, család letális gének nélkül - másfelől az ember párkapcsolatot nem csak utódnemzési célból hoz létre - legalábbis én mélyen sérelmezném, ha egy nő tenyészkanként nézegetne, ahogy én sem azt nézem meg egy nőben, hogy vajh milyen gyerekünk születne...

A másik, hogy ha te egy beteg embert kirugnál, az meg rólad szól... és ahogy a #33-ban írtam, időnként durván megbosszulja önmagát.

2012. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
72%
Egy ilyen mellett tönkremenni, na az bosszulja meg durván magát.
2012. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
73%
Én is ultimátumot adnék neki. Vagy befekszik a kórházba, vagy mennie kell. Egy 2.5 éves kisgyerek is veletek él, ez nem játék.
2012. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
35%

Kedves #43, ez már mindenképp konstruktívabb megközelítés mint az előző, de ugye nem tudjuk, hogy a Kérdező címe a férje bejelentett lakcíme -e. Mert ugye ha igen, akkor a "mennie kell" opció amúgy sem létezik, illetve a bíróság hozhat ilyen ítéletet majd a válóper végén. Sőt, a "Egy 2.5 éves kisgyerek is veletek él, ez nem játék."-ra hivatkozva nagyon hivatalokba rohangászni sem érdemes, mert egyfelől sanszosan semmit sem fognak csinálni, másfelől, ha mégis, akkor a gyereket fogják kiemelni.


Tehát a kérdés lényege szerintem még mindig ugyanaz, hogy hogyan lehetne ezt a beteg embert mihamarabb megfelelő egészségügyi ellátáshoz juttatni, mert hát egyfelől az alapvető emberség is ezt diktálja, másfelől meg ez a leggyorsabb és legkevésbé rizikós megoldás, ha működik. És ebben meg nem igazán lehet jó ötleteket adni, ha nem tudjuk, voltaképp mi a baja, és miért utasítja vissza a felajánlott kezelést.

2012. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
23%
Mi történt azóta? Ki tetted a férjedet minden felelősségérzet nélkül, vagy megpróbáltál neki segíteni? Hogy van a kisgyereked?
2014. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 10-es válaszolóval. A kedves feleség kidobná az utcára a saját férjét, hogy ami addig az ő gondja volt az már legyen idegen emberek gondja. Miközben lehet hogy pont ő miatta iszik, mert mondjuk őnagysága félrekefélt és esetleg a férj megtudta. De visszatérve az utcára rakásra szóval ügyesen leppatintaná ez a "nőstény" a problémát és ráhárítaná a társadalomra. Foglalkozzanak vele a szeretet szolgálatosok, meg a karitatív szervezetek, vagy az önkormányzat mert te simán hagynád az utcán megfagyni. Szép vagy mondhatom. Ilyen feleség mellett nem is csoda hogy elkezdett inni.
2021. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Egy szónak is száz a vége, én kivágnám a pasit.".

Nyilván kedves #40-es válaszoló.

Hogy utána a te kereszted a más keresztje legyen.

Még mielött valaki szóvá teszi a hasonlóságot és a majdnem egy időben adott választ.....igen az előző válaszoló is én voltam

2021. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!