Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukám reggel magyarba ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám reggel magyarba ment tolunk 200 km-re. Nem hívótt fel minket csak anyukám rácsörgetett és visszahivott, mi lesz ebbol?

Figyelt kérdés
és a beszélgetésből ezt halottam : miért nem hívtál amikor megérkeztél(nem tudom mit mondott ) az osztálytársnodet persze fel tudod hívni ( nem tudom mit mondott )tudod te jól ,gondolkoz el rajta. és akkor apukám kért engem a telefonhoz de csak ilyen egyszerű dolgot mondot nekem az melékes. Na és anyukám teljesen nyugisan mondta az egészet . :( félek lesz belőle valami amikor holnap hazajön mert anyukám nem nagyon örült hogy elviszi az egyik rokonunkat az unokatestvéréhez :(de anyukám most is nyugis semmi baja sincs . Lehet belole valami válás vagy nagy probléma
2009. júl. 25. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ebből nem hiszem, hogy le tudnánk vonni egyértelmű következtetéseket. Hisz még Te sem tudsz, aki hallottad.

Sok múlik azon, hogy pontosan mekkora gubanc támadt a szüleid lehet. Az is megtörténhet, hogy ez egy egyszerű félreértés vagy tovaszálló viharfelhő kettőjük között.


Azt ajánlom Neked, hogy állj oda Anyukád elé és mond el, hogy hallottad és Te most félsz attól, hogy köztük nem stimmel valami. Hidd el, ez a legjobb megoldás. Így nem kell tapogatóznod és nem félsz feleslegesen olyasmitől, ami nincs is.


Sok szerencsét kívánok Neked!

2009. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogják beszélni és nem lesz semmi probléma.
2009. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyiből akármire lehet következtetni.Gondolom hogy idegesít,mi történhet a családotokkal,viszont ezt könnyen megtudhatod,ha anyukád úgyis nyugodt,állj elé és mond el mit hallottál és hogy emiatt kétségeid vannak.Szerintem nála jobban senki nem mondhatja el neked,hogy mi történik.
2009. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál, aki tegnap is itt izgult, vajon mi lesz apukájával, ha 1 nap alatt kell oda-vissza levezetnie 200-200km-t?... :]


Szerintem : ne szólj bele a szüleid marakodásába!


Anyukádnak persze szólhatnál, hogy téged nagyon nyugtalanít a szóváltásuk, ideges vagy miattuk, neked nagyon rosszul esik, hogy bántják egymást!


Tudom, nagyon nehéz ilyenkor, de úgysem tudsz semmit sem tenni, ha anyukád féltékeny vagy az apukád meg akarja csalni, úgyis azt csinálnak, amit a hülye "felnőtt fejükkel" elhatároztak...


Attól neked még az apukád és az anyukád mindig a szüleid maradnak!!! :D


Te a te részedről most csak annyit tudsz tenni, hogy

- ne fokozd a gondjaikat, próbáld meghúzni magad, ne csinálj semmi kalamajkát...

- éreztesd mindkettőjükkel külön-külön, hogy nagyon szereted, ragaszkodsz hozzájuk, hiányzik neked, ha nem látod!... (Öleld át, puszild meg!)

2009. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Segíthetsz valamit az aggódásoddal? Mert ha nem, akkor tilos aggódnod. Anyukádnak is rossz lehet, ha téged aggódni lát. Ha rossz dolog történik, akkor le kell majd vonni a tanulságot, és elfogadni az új helyzetet. Ha anyukádtól tanultad az aggódást, mielőbb hagyd abba, és őt is rángasd ki a gödörből.

Ha apukád netán elhagy titeket, annak az is oka lehet esetleg, hogy sok a rosszkedv, félelem, aggodalom odahaza. Talán épp ez a tanulság. Ha mégis visszajön, akkor látnia kell a változást. Nem szabad őt számonkéréssel, leckéztetéssel más effélékkel ijesztgetni, hanem kedvesnek, mosolygósnak, csinosnak lenni, és mutatni, hogy vele, vagy nélküle, de mindig jól megvagytok.

2009. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

A szüleid közti vita nem tartozik rád.

Hallgatózni pedig illetlenség!

Ha akaratlanul is meghallottad, csinálj úgy, mintha nem hallottál volna semmit.

Ha van köztük komoly konfliktus, ami váláshoz vezethet, akkor sem a dolgod, majd időben elmondja valamelyik neked, hogy baj van. Ha nincs, akkor meg minek fölösleges rókát kiáltani?

2009. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!