Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom jó ember, de boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jó ember, de boldogtalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó ember, rettenetes természettel. 9 hónapos múlt a kisfiúnk, mindenünk megvan, nem panaszkodom. De a terhességem kezdete óta (már 18 hónapja)nem nyúl hozzám. Tornázni járok, adok magamra. Fősulira is járok, gyereket nevelek, takarítok.. Nem hagytam el magam. Mégis semmi sincs köztünk, semmi intimitás és már amúgyis úgy érzem, mintha különböző bolygón lennénk, sokat veszekszünk. Elhagyjam?
2009. júl. 31. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted már tőle, hogy miért nincs semmi intimitás? Nálunk is volt ilyen, megmondta. (Mondjuk az más kérdés, hogy nem esett jól, és azóta sem rendeződött.) Lehet, hogy pont azt érzi, hogy te csomó mindennel foglalkozol, csak épp vele nem.
2009. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem! Hogyan lehet jó ember, ha rettenetes a természete? Nem lehet testvérként élni egy házasságban még 70 évesen se! Hát még egészen fiatal korban! Nálatok valami végérvényesen elromolhatott. Az unokahúgom ugyanígy járt. A szülés után várt még két évet és beadta a válópert. Nem látok esélyt az együttes boldogságra. Fiatal vagy és jogod van egy teljes élethez és boldogsághoz, ezért én azt tanácsolom, hogy ne vesztegesd az idődet, mert csak sinylődsz egy hozzád méltatlan ember mellett. Köszönj el tőle békességben és építsd fel újra az életedet. Így mindhármotoknak jobb lesz.
2009. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,miért nevezed rettenetes embernek? Csak az intimitás hiánya miatt ? És miért veszekedtek sokat? Ezeket a dolgokat kellene egymás között tisztázni mielőbb.

A házasságban a nézeteltéréseket tisztázni kell,a gyerek érdeke is ezt kívánja.Gondolod,hogy ha elhagyod,akkor egyedül könnyxebb lesz.Akkor is tudsz suliba járni?Olyan színvonalon élni és nevelni a gyereked,mint most?Rendezzétek a kapsolatotokat.Talán hagyd el a tornára járást,és helyette foglalkozz a pároddal.Hiába tartod karban a tested,ha a férjed problémáival nem törődsz!Rá is kell időt szakítanod.A háztartás nem minden.

2009. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Amíg olvastam a kérdésed egy válasz lehetőség jutott eszembe amit elég gyakran hallok -A féfiak némelyike ilyenkor már nem a nőt ,hanem az anyát látja benned és ha még jelen volt a szülésnél is végképp elutasító.
2009. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Azt is jó lenne tisztázni : ezt a gyereket közösen terveztétek?... Úgy fogant, hogy mindketten eldöntöttétek : gyereket szeretnétek?


Mert gyakran a férfinak esélye sincs dönteni, egyszer csak "nyakába szakad" egy gyerek és egy új helyzet.


Nekem úgy tűnik a leírásodból, hogy a teste fizikailag tiltakozik egy újabb gyerek lehetősége ellen... :[

Lehet, mellettetek maradt, mert a lelkiismerete ezt diktálja, de ez már nem ugyanaz.

2009. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Megajándékoztad egy gyermekkel, mindent megteszel, hogy jó anya és jó feleség legyél, erre ő átnéz rajtad??? Dobd ki a fenébe! Ilyen jó emberek nem kellenek senkinek.
2009. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak itt pislogok a hagyd el, dobd ki kommenteken. Sok tv-t néznek az emberek. Ülj le vele és beszéljétek meg. Attól, hogy egy hullámvölgybe ért a kapcsolatotok egyből az merül fel benned, egy 9 hónapos gyerekkel a nyakadon, hogy ELhagyjam? ? Aztán 20 évesen megkérdezi a gyerek, te figyu anya miért nőttem fel csonka családban ? Hát mert apád, nem akart megdugni miután megszültelek.

Bocsánat,a fogalmazásért, de kicsit felhúzott a dolog. Ma már minden hülyeség miatt szétmennek az emberek, a gyerekek közt már az a furcsa akinek együtt vannak a szülei.

2009. aug. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Persze, te még ahhoz a réteghez tartozol, akik azt mondják, hogy csak a gyerek miatt maradjunk együtt. Ez a legrosszabb döntés. Ha nem megy, jobb békében elválni, mint, hogy a gyerek ezt lássa. Arról nem beszélve, hogy fiatal még a kérdező ahhoz, hogy erre pazarolja az életét.
2009. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell nézni, hogy a gyereknek mi a jó, de ez nem azt jelenti, hogy soha nem láthatja a szüleit vitatkozni. (Nem veszekedni, verekedni!) Olvastam már olyat is, hogy ha az ember dühös, nem mutassa ki a gyerek előtt. Pedig ez hülyeség. Az öröm, a bánat, a düh természetes érzések, nem tudjuk őket kikerülni, a gyereknek is látnia kell, hogy néha előfordul. De azt is látnia kell, hogyan kell ezt kezelni, hogyan kell megoldani a problémákat. És ez nem mindig azt jelenti, hogy a párnak el kell válnia, szakítania kell. Mérlegelni kell, hogy az az otthoni légkör, ami fennáll, mennyire káros, meg lehet-e szüntetni tartósan, vagy erre nincs esély. Én is azt vallom, hogy nem kell egyből arra biztatni a másikat, hogy hagyja ott a párját. Pláne nem kisgyerekkel, akinek az lenne a legjobb, ha családban nőne fel, ahol vannak problémák, de megbeszélik, megoldják.

Azon meg nem csodálkoztam, hogy a párja jó ember, de rossz a természete. Az enyém is ilyen, néhány szokását nagyon nehéz elviselni, de alapvetően jót akar, fontosak vagyunk neki.

2009. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, 10:08-asnak jók a meglátásai. Kiváncsi voltam, ki, hogyan látja, mit tenne! A babát mindketten akartuk, nagyon szereti a kisfiát és -azt hiszem- engem is, de kibírhatatlan néha. Tornázni is részben miatta járok, nem fogom feladni magam és ettől még sokat vagyok a kisfiammal.Persze, ha kilépnék is a kapcsolatból, az nem hipp-hopp történne. (Azt hiszem, neki orvosra lenne szüksége!) De ezt pár mondatban nem lehet hitelesen visszaadni, ezért sokféle véleményt olvastam! Az én véleményem is az egyéblént, hogy csak a gyerek miatt nem kell együtt maradni. Jobb két kiegyensúlyozott elvált szülő, mint egy feszült szülőpáros! Az én párom is azért ilyen, mert úgy nőtt fel...
2009. aug. 1. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!