Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki rendszeres...

Xboxuser kérdése:

Van olyan ember aki rendszeresen mozog, sportol és mégis tartósan rosszkedvű/boldogtalan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 23:10
 1/8 anonim válasza:

igen, én

22/f

2010. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is 16/f napi 5 edzés
2010. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elözö bocs elirtam heti
2010. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, a barátnőm. 10 éve rendszeresen (és igen erősen) sportol, mégis boldogtalan. Mert nem jön össze a baba. De nem is értem, hogy a kérdésed hogy függ össze a mozgással... vagy azt akarod kérdezni, hogy mozog, de nem változik a teste, és azért boldogtalan, vagy mi?
2010. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, pl akit kényszermunkára ítélnek... :D
2010. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagyok úgy összességében, de amikor végre elmehetek futni az a nap fénypontja.Sajnos munkanélküli vagyok.De a sporttal mindig van egy kis siker élményem.Amikor edzés után félig meghalva de boldognak érzem magam.
2010. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen az ilyen emberek kenyszerbol vagy divatbol vegzik a testmozgast.
2010. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kényszerből vagy divatból nem lehet sportolni.Pl. futásnál is.Nagyon sok kitartás kell ahhoz hogy le fuss egy hosszabb távot.Ha nincs motivációd akkor az egésznek annyi.Vagy aki divatból vagy kényszerből sportol az csak ideig óráig tart.
2010. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!