Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet "lenyomni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "lenyomni" egy nagyon erős jellemű családtagot?

Figyelt kérdés
Ha én nem vagyok olyen erőszakos és erős jellem mint ő? Egyébként iszik, dohányzik, nincs pénze, nincs állása, dühröhamokat produkál, gyereke van, azt kell mindig nézni a TV-ben amit ő akar, mindenki "szemét" aki mást akar mint ő; anyámat apámat 11 éves kora óta leugatja, mindenkit le tud ugatni csak azt nem akitől a gyerek van...

2012. okt. 3. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert le nem írom itt,hogy hova küldeném.Semmit nem tehetsz,kerüld el jó messzire.Vagy dobjátok ki a házból.
2012. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember nem erős jellemű, max. erős akaratú.

Ha mást nem tehetsz, valami módon zárd ki az életedből, mielőtt megmérgezi.

2012. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen embert ugatnám le de úgy, hogy az anyjába menekülne vissza..

Már csak azért is mert én is mondhatni erős személyiség vagyok.. de NEM így mint ő..

2012. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ő ordibál, nektek is szabad, főleg, ha ez nem is a saját háza. És megmondanám neki, hogy takarodjon dolgozni és addig be ne merészelje tenni oda a lábát, amíg nincs munkája. Ha meg nézni akarja a tv-t, vegyen magának. Nehogy már a más házában ő döntse el, hogy ki mit néz...
2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ki ő, valamelyik szülőd testvére?


Van tulajdonjoga abban az ingatlanban ahol éltek? Ha igen akkor nem olyan egyszerű az eset, ha viszont nincs akkor ki kellene dobnotok, ezt azzal a szülőddel lenne érdemes megbeszélni, akinek nem vérrokona.

2012. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki meg nem dolgozik, de mellette iszik és dohányzik az meg csak ne legyen büszke magára, jobb ha befogja a száját, örüljön ha valahol megtűrik, nem kell tisztelned, ezt nyugodtan meg is mondhatod neki.
2012. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem erős személyiségű, hanem egy gyáva parazita.
2012. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ásó. Előszőr egy jól irányzott ütés az orcájára, majd a föld alá vele.
2012. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt egy csajom, aki azt mondta kár hogy nem vagyok olyan egy kicsit mint ő, mert akor a mi akaratunk érvényesülne ezáltal jobb lenne az általános légkör.
2012. okt. 11. 20:28
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, rólam írja mi ez a gyik mocskolódók oldala???

Feljelentés les ebből ....mi ez?????

Hú de beteg....Ásó????

2013. jún. 22. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!