Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mennyi gyerektartast kaptok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi gyerektartast kaptok?

Figyelt kérdés

A ferjem, elhagyoot ket iskolas koru gyerekkel. Meg nem valtunk el, de mar folyamatban van. hivatalosan keves a fizetese, mert a joval nagyobb osszeget kezpenzben kapja es nem adozik utana. Eddig 40 ezer ft ot fizetett, es segitett beiskolazni oket. En is dolgozok, csak en hivatalosan, bejelentett munkam van es igy eleg keveset /126.000/ keresek. Ket gyerek, rezsi, kaja... szoval mar semmi luxus tenyleg csak a legszuksegesebekre koltok.

Tegnap felhivtam a ferjem, mert 10 en nem erkezett meg az atutalas, a baratnoje vette fel a mobiljat, es nagyon bunko volt, azt mondta ne oket hivogassam ha nincs penzem hanem keressek masik munkat, fogjam fel hogy elhagyott es alljak a sajat labamra ne toluk varjam a megoldast a gondjaimra!

Tudom hogy semmi kozom hozza, de ezeket egy olyan lany mondta nekem aki nem is dolgozik, ellenbe velem!

A penzt nem nekem fizeti a ferjem hanem a ket lanyanak.

40000ft megis mire eleg? Jon a tel, a lanyoknak futeni kell, kaja kell, tabor, ebed.

En mindent megtettem, hogy az uj eletunkhoz alkalmazkogjak, es a gyerekek is. Meg mit kellene tennunk szokjunk le az evesrol vagy a futesrol?


2012. okt. 12. 08:05
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
40%

Ha a ferjem elhagyna, nem esnek panikba! Szerencses vagyok, olyan szuleim vannak akik mindneben tamogatnak es elhetnem tovabb az addig megszokott eletem!

A kerdes nem a 40 ezerrol szol, mert ha elolvastad volna rendesen a kerdest akkor tudnad hogy meg azt sem kapta meg!!


igen en is befejeztem, mert bármely bolond tud kritizálni, elítélni és panaszkodni - és a legtöbb bolond meg is teszi.

2012. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 Combi27 ***** válasza:
0%
örülök neki hogy találkoztam egy olyan emberrel aki a saját lábán nem tudna megállni, mindig mások segítségére számít..pont erről beszéltem...
2012. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Na, most mar van kit irigyelj ))
2012. okt. 13. 14:58
 54/60 Combi27 ***** válasza:
0%
az ilyen emberre nem irigy vagyok...szó szerint megvetem
2012. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
64%
Combi! Bottal ütnélek...
2012. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Hát, jól elfajult, csajok... Ez egy igen jellemző nagy különbség férfiak és nők között, hogy olyan hogy férfi szolidaritás létezik, női nem...

Az én véleményem: 40000-ből 2 gyereket egy hónapig eltartani nem lehet, persze. De anya is hozzáad ue-it, akkor már ki lehet jönni (na, fényűzésről szó sincs és ez így van rendjén, hisz a gyerekek mindkettőjüké, mindkettőnek uannyit kell költeni rájuk, a többit a saját lakhatásukra és megélhetésükre kell fordítsák. Ez így van rendjén. Az a férfi amelyik úgy gondolja, hogy mivel elvált, neki már nem kell gondoskodni a gyerekeiről sem, az nem érdemli meg az életet sem, még lábtörlőnek sem való. Ezen nehogy már vitatkozzunk.

Persze, vannak nők, akik még a gyerektartáson felül pumpolják, zsarolják a volt férjüket, na az a másik semmirevaló típus, de úgy érzem, a kérdező nem oda tartozik.

2012. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

off...

Nem tudom hol vannak ilyen égbekiáltó árak bérleteknél, stb... Vidéken, nálunk a kollégium 9000körül volt minden hónapban(micsak kaját fizettünk). Most bejárós vagyok, 2000-2200ft-ból kijön a bérletem.

Diákbérlet 15km MÁV: 1420Ft.

Busz diákbérlet 5km Volán: 595Ft.

Plusz a kaja, amit itthon eszek. De amúgy is 3-4000körül van a menza középsuliban.

Általános iskolában is 6-7000-ret fizettünk menzára, illetve napközire is 2(!!) gyerekre.

ha a mostani költségeket számolom.

Bérletek 2 gyerekre: 4030Ft.

Nem mondta, hogy hány éves a gyerek, de ha menzások, akkor is 7000ft.(persze plusz amit otthon esznek)

ez eddig 11.030 Ft.

ott a rezsi, ott viszont számolhatunk 50.000-nél többet is, ha gázzal fűtenek... 60-70.000. Most tartunk 81.030Ft-nál.

ez még csak a duplája a gyerektartásnak.

2012. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 Combi27 ***** válasza:
a gázos fűtést le lehet osztani 12 hónapra,nem csak a fűtési szezonba lehet fizetni így máris csökken a havi rezsi
2012. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Kunsag volan, Kecskemét, helyi tanuló bérlet 2190.-

"Általános iskolában is 6-7000-ret fizettünk menzára, illetve napközire is 2(!!) gyerekre. "

Nyilván kaptál valami kedvezményt, mert itt pl egy gyerekre is több mint 9000.-

2012. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
semmi kedvezményre nem vagyunk jogosultak...
2012. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!