Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válás után az időszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás után az időszakos kapcsolattartása az őszi szünetben az apának a szünet felét, a hét második felében illeti meg. A szünet munkanapját osztjuk el vagy a hétvégét is? Az Őszi szünet Okt.29. -től-Nov.5. -ig tart.

Figyelt kérdés
Rendszeres kapcsolattartásban minden második hétvége az ővé, de a szünetre eső hétvége az enyém és ez is beletartozik a szünetbe? Én az 5 napot szerettem volna elfelezni, mivel azok az iskolai napok és a hétvége az enyém, de az apa erősödik hogy a hétvége is az övé.
2012. okt. 27. 18:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Valóban megállapodás kérdése ha mindkét fél hajlik erre!Megint csak arra lettem volna kíváncsi h a szünetben a hétvégét is számoljuk e vagy sem?Konkrét választ nem kaptam csak okoskodást!
2012. okt. 28. 11:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Egyik hétvége a tied, a másik nem.
2012. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hogy szól a bírósági végzés?


sok eseteben úgy szól, hogy az időszakos kapcsolattartás alatt a folyamatos szünetel!!


nálunk így van.


pl. a nyári szünetben mondjuk 1 teljes hónap az apáé. igen ám de ebben van 2 olyan hétvége ami az anyáé. akkor mi is lenne? apa hazaviszi arra a 2X 2 napra gyereket? nem nem. ilyenkor szünetel a folyamatos kapcsolattatás.


persze ha bele van írva a végzésbe!


leírásod alapján a megosztandó napok száma: 7. ennek a fele 3,5-3,5 nap. apukáé a szünet második fele, így elvileg november 1 pl.délután 2től, egészen november 4 estig!


hogy szól a végzés?

2012. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!