Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lesz a vége egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége egy ilyen konfliktusnak? Válás?

Figyelt kérdés

A feleségem MEGKÖVETELI, hogy szakítsak meg minden kapcsolatot egy barátnőmmel, mert féltékeny rá. Én viszont NEM FOGOM megszakítani, mert egyrészt a barátom, másrészt üzleti kapcsolatban állok vele. Részben ennek a hölgynek is köszönhető, hogy a feleségem jóval az átlag színvonal felett él.

Teljes patthelyzet. Mi várható szerintetek?


2012. okt. 25. 21:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Miféle üzleti kapcsolat? :DD
2012. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Mi fontosabb? A feleséged vagy ez a nő, az üzlet vagy a "színvonal"? Át kell gondolni. Ha nem a feleséged az első, akkor joggal féltékeny.


Javaslom, nézd meg ezt a filmet. Lehet, hogy csak két óra múlva kapsz választ, nem azonnal, mint ahogy mi most itt írogatunk neked, de többet mond minden szónál:


http://www.youtube.com/watch?v=9O0YPoOk8gM

2012. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

Ahol valamelyik fél BÁRMIT is MEGKÖVETEL, az nem házasság.


Sürgösen beszélgessetek el erröl, mert ilyet nem lehet. A házasságban meg lehet beszélni dolgokat, el lehet mondani a véleményeket, de követelni nem szabad.


Én biztos nem lennék hajlandó egyáltalán elgondolkodni is ezen a követelésen, ha a feleségeben nem tetszik, akkor mehet dolgozni és saját keresetböl jól élni.

2012. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meg tudjátok beszélni és valahogy megoldani a vitát, vagy döntened kell, hogy az üzlettárs barátnő és az átlag feletti életszínvonal, vagy a feleséged.
2012. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

3/3- nak igaza van. Ha üzleti kapcsolatban is állsz a hölggyel, akkor azt ostobaság lenne megszakítani.

Az sem pozitív dolog, hogy a feleséged ennyire féltékeny.

Ha a feleséged nem dolgozik, csak a te jövedelmedből él átlag felett, akkor magyarázd el neki, hogy mennyit veszítenél ha a kapcsolat megszakadna.

Lehet, hogy unatkozik és jó dolgában féltékenykedik?

Ha nem tudod meggyőzni, akkor arra nagyon vigyázz, hogy csőbe ne húzzon egy gyerekkel! Akkor ha válásra kerülne a sor, inged-gatyád oda adhatnád neki.

2012. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ismeri a feleséged a kérdéses hölgyet? Ugyanis azért, mert én is voltam hasonló helyzetben. A férjemnek egy barátnőjére voltam féltékeny. Akkor még csak a kapcsolat elején voltunk, tehát nagyon nem láttam még bele a dolgokba, csak azt láttam, hogy nagyon sokat találkoznak, beszélnek. Viszont mikor már többször találkoztam a lánnyal, és láttam, hogy hogyan viselkednek egymással, egy csapásra elmúlt minden féltékenységem. Látszódott, hogy nagyon jó barátok, nagyon közvetlenek egymással, de azt is láttam, hogy semmi több, féltékenységre nincs ok.

Talán te is próbáld meg,hogy több időt töltötök úgy,hogy a feleséged és a barátnőd is jelen legyen, csinálj közös programokat. Ha valóban nincs oka féltékenységre, akkor normális esetben megoldódik a helyzet. Viszont ha még utána is tilt, akkor meg kell értetned a feleségeddel, hogy nem szabhatja meg, hogy kivel barátkozol.

2012. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
11%
te vagy a férfi, neked kell az asszonyt rendreutasítani.
2012. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért az emberek ritkán féltékenykednek unalmukban. Az emberek akkor féltékenyek, ha nem bíznak a másikban, vagy önmagukban, vagy valakiben vetélytársat látnak. Talán ezt kellene tisztázni először is, hogy miért érez így a feleséged.
2012. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag, de lelkileg? Nem minden a pénz, és a kérdésedből enyhén érződik, hogy talán jogos a féltékenysége, mert az írod, hogy te viszont nem fogod megszakítani,bár még meg sem gondolod. A kérdés az, hogy mi vagy ki fontosabb neked.
2012. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a kérdésből tisztán látszik, hogy a kérdezőnek a barátnő a fontosabb, mert akár a válást is vállalná, csak hogy ne kelljen a hölggyel megszakítani a kapcsolatot.

Jogos, hogy nem szabja már meg senki, hogy kivel barátkozzunk, de nem lehet, hogy a feleség is érzi ezt a jól észrevehető fontossági sorrendet és ezért féltékeny?

2012. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!