Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek írjatok, mi lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatok, mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Boldogtalan párkapcsolatban élek. A párom már hónapok óta nem akar velem szexelni. (nem vagyok csúnya :)) Gyermeket szültem neki, és szinte a gyermek születése után alig voltunk együtt! 20 hónapos a fiam :) Azt mondja hogy ö meg van szex nélkül is, meg sosincs kedve...


Mit tegyek? Váljak el? Ott a gyerek neki nem tudom jó lenne-e. Sokat is veszekszünk az utóbbi időbe...


mit tegyek?



2012. nov. 10. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Elvan szex nélkül...? Ja, nekem meg tollas a hátam..

Nem veszekedni kell, mert attól menekül, kötelességének érzi,ugy meg kelletlenül nem kell.

Csábítsd el, ne morogj. Nem kell otthon is tréül kinézni.

Szexi hálóing, sejtelmesen takarva, parfüm..kevés,diszkréten.

Frissen mosott ágynemű, mosolygás..előtte nem árt ha megeteted. Konyhába, vacsorával!

Na, csillagom, ezt próbáld ki..Ne forogjon minden a gyerek körül, nem kell beszámolni, milyen volt a széklete. Talán hanyagolva érzi magát..

Nem kell rögtön a válásra gondolni. A kapcsolatért tenni kell. Ezen én is átestem, még fiatal koromban.

Visszacsábítottam. Diszkréten, csak fel kell ébreszteni benne a vadász ösztönt. Működik ez még bennük, genetikailag kódolva van..

Sok szerencsét..

2012. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Újra fel kellene ébreszteni az érzelmeket.A férfiaknak változatosság újdonság kell,azt mondják ez a tartós házasság titka. Esetleg próbáld meg újra elcsábítani és beindítani.Menj el fodrászhoz, főzz egy vacsorát,és történjen aminek történnie kell.Mint az elején...
2012. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Mondd, a párod bent volt a szülésnél?

Van, hogy ez váltja ki, hogy nem tud nőként tekinteni a feleségére, ha látja egy ilyen helyzetben. Nem is értek egyet az apás szüléssel, akármekkora divat mostanában, nem véletlenül nem volt régen sem helye ott a férfiaknak és csúnyán hangzik, de az állatok is elvonulnak szülni.

2012. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Főztem már vacsit mindent meg tettem, semmi... Császár volt, úgy hogy csak egy kis ablakon keresztül nézhette a fiacskája születését :)


Az a baj, hogy nincs már meg köztünk az összhang és az elköltözésen gondolkodik. Lassan vége az egésznek...

2012. nov. 10. 20:41
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Jogos 3.!


Nőként írom, férfinak nincs keresni valója a szülőszobán.

Sok emancipált tyúk..Nincs ebben egyenjogúság.

2012. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Akkor meg van valakije...csak gyáva megmondani.
2012. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

nem volt bent mondom :)


Az is a baj hogy 120 kilósan ismertem meg és amióta együtt élünk 20 kilót hízott, hiába mondom neki, hogy bele fog halni a túlsúlyába, erre az a válasz, hogy nm baj, az a jó.

178/140 jó mi?

2012. nov. 10. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Hát, éppen ez is okozhatta, de a hüvelyi szülés hamarabb.


Passz, esetleg nem vagy ápolatlan szülés óta? Bocsi a kérdésért nem bántani akarlak, de nagyon gyakran látom, hogy egyszerű gusztustalanul leigénytelenednek a szülés után a nők és a férjük nem mondja meg nekik, mert nem akar cirkuszt, de nem is akar egy ilyen nővel sem lefeküdni, sem csókolózni, sem mutatkozni, sem együtt élni.

Gondolok itt például zsíros, korpás, csúnya hajra, tüsire nyírt hajra (olyanra gondolok, akinek előtte gyönyörű hosszú haja volt), nem fürdésre, koszos körmökre, összenőtt szemöldökre, stb.


Szóval ha ez áll fenn, akkor úgymond könnyű a dolgod, mert megvan a probléma forrása, de ha erről nincs szó, akkor majd okoskodunk még egy kicsit :)

2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Elválni emiatt??? Na ne. A szexualitás egy hullámzó dolog, ezer dologtól függ. Velem a párom egy időben egyáltalán nem szexelt. Egy év alatt háromszor voltunk együtt. Aztán valami varázsütésre megváltozott és újból elindult köztünk valami. Szóval amikor a házasságkötéskor kimondtad, hogy jóban ROSSZBAN...na ez a rossz. Üdv. 39 éves fickó:)
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Na, akkor találgassunk még..


Nem lehet, hogy gátlásai vannak a túlsúlya miatt, főleg, hogy te is mondtad neki?

Férfiakat is zavarhatja az önbizalmukban, nem csak a nőket.

2012. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!