Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérlek írjatok, mi lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatok, mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Boldogtalan párkapcsolatban élek. A párom már hónapok óta nem akar velem szexelni. (nem vagyok csúnya :)) Gyermeket szültem neki, és szinte a gyermek születése után alig voltunk együtt! 20 hónapos a fiam :) Azt mondja hogy ö meg van szex nélkül is, meg sosincs kedve...


Mit tegyek? Váljak el? Ott a gyerek neki nem tudom jó lenne-e. Sokat is veszekszünk az utóbbi időbe...


mit tegyek?



2012. nov. 10. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is ez lett volna a következő tippem :)


Szóval ha még mondod is neki, akkor talán szégyell előtted levetkőzni. Az fájhat neki, hogy nem látod őt szépnek.


Ettől függetlenül igazad van, 140 kg már veszélyes az egészségére.

2012. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak ijesztgetni, de nálunk ugyanez volt, én 13 hónapig bírtam ugyan így, aztán elköltöztem, azóta folyamatosan derülnek ki a nőügyei....
2012. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ápolatlan, szeretek foglalkozni a külsőmmel,

Kicsit úgy érzem meg van amit akart és kész, gyereket szeretett volna minden áron, és most ki van pipálva, és ennyi. Az is aggaszt hogy 140 kiló, kíváncsi lennék hogy ha ez így meg tovább akkor mi lesz?


Szerintem lusta a szexhez :)

2012. nov. 10. 21:04
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha NEKI szülted a gyereket, akkor váláskor is nála hagyod?

Vagy csak tőle van a közös gyereketek?

Mennyit foglalkozol a gyerek mellett a pároddal? Nem vagy te is olyan anyuka, aki minden idejét egy hisztis gyerekkel tölti?

A gyereknek biztos nem lenn jó a válás.

A gyereket add egy estére a mamához, kettesben őszintén beszéljétek meg, hogy mi a gondotok.Nem a szex a fontos, hanem az egyetértés, a szeretet.

2012. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
azért mert rossz a párjával a kapcsolata miért kell azt a szegény kisgyereket hibáztatni??mi az hogy a hisztis gyerek miatt mert vele foglalkozik?
2012. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagy baj van.. egyrész az van, hogy a túlsúly miatt a tesztoszteronszintje a béka feneke alá süllyedt, a szervezete tiszta háj, most a túlélésre koncentrál, nem a szaporodásra. Figyeld meg, hogy reggelente van-e spontán erekciója, mert ha már az sincs, akkor közeleg a szívinfarktus, 1-2 év és tényleg komoly baja lehet. Nem viccelek, itt már nem a szexuális életetek, hanem a férjed élete van veszélyben. Valahogy muszáj lenne őt egy orvoshoz elrángatni. Esetleg az anyósoddal vállvetve nem tudnátok hatni rá?
2012. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is az lehet a gond, hogy rettentő lusta. Felhízott 140 kilóra, de sz.rik bele, nem érsz neki sem te sem a gyereketek annyit, hogy kicsit dolgozzon az egészségéért és értetek. Egy ilyen érdektelenné vált férfit hiába is csábítgatsz, ez már az a szint, amikor azt mondom: hagyd a fenébe. Egy fűszálat nem tesz keresztbe a kapcsolatotokért, mégis mindenki a sablon szöveget mondja automatikusan: csábítsd el, ne légy ápolatlan.

Azt hiszem, nem az emancip.nci kategória, ha azt mondom, hogy egy férfitől is alapkövetelmény az ápoltság, meg az, hogy nem sz.rik bele a családi életébe.

2012. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
4%
Ha egy férfi azt mondja, hogy ő meg van szex nélkül, akkor az vagy prostituálthoz jár, vagy van valakije, vagy nem férfi. Ne hidd el ezt a mesét. Ha nem te válsz el, majd egy nap ő lep meg ezzel.
2012. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
6%

Hát ha valóban ilyen kövér disznó, akkor lehet hogy még ahhoz is lusta. De enni nem lusta?

De ha ez a felállás, akkor is rossz vége lesz, mert egy házasság szex nélkül nem működik.

Kár volt felhízlalni ennyire. Én csak azt nem értem, hogy te miként tudnál vonzódni egy ilyen hájpacnihoz? Én biztosan undorodnék tőle. Ha te nem akarnád a szexet ezek után, akkor még megértem, mert a túlsúly már abban is problémát okoz, hogy rendesen hozzáférjen az ember a másikhoz.

Próbáld ki egy vékony pasival, és rájössz, hogy mennyivel jobb velük az ágyban, mint a kövérekkel vagy az átlagosakkal!

2012. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Párom is jól meghízott, neki is kevésbé volt kedve a szexhez, szerintem ez is lehet az oka bizony!
2012. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!