Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hova fordulnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova fordulnátok?

Figyelt kérdés
Elöször is ott kezdeném,hogy van egy 8éves kisfiam. Az anyjatól 7éve élünk külön. Azóta nekem is és neki is van pár kapcsolata. kisfiam 2hetente van nálam. Tegnap ahogy visszem vissza az anyjához az a nyilt utcán lepedofiloz,mert puszit adtam a gyermekemnek. Ti ilyenkor hova fordulnátok? Gyámügy nem foglalkozik ilyenekkel! ja és ráadásul a fiam is ott volt! és szólni se mer mert fél az anyjátol!
2012. nov. 12. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a gyerek anyja pedofilozott le?

Nem kell vele foglalkozni,nem csinálnak semmit sem.

rendőrségre lehet menni,rágalmazás miatt,de kiröhögnek..

hagyd rá had mondja.. semmi szégyellni való nincs abban hogy az apa szereti a gyerekét ( legyen az lány,fiú akármi)

Ennyi:)

2012. nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Karácsonyra vennék neki egy értelmező kéziszótárat,és had nézze meg h mi az a pedofil. gondolom nem dugtad meg a fiadat,és nem létesítettél vele szexuális kapcsolatot.. na akkor meg????? bírom az ilyen anyákat azért...

bár én is nő vagyok:)

2012. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

velem meg a volt férjem csinálta ezt mert én is adok puszit a 11 éves fiamnak:(!

utálom mert nem is tudja mit tesz vagy mond!!

2012. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tedd helyre a banyát, a fiadat meg vedd magadhoz.
2012. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amerikából jött ez az őrület, mert ott már azért is lecsukják az embert, ha a buszon egy egyedülálló gyerek mellé mer ülni. Nem normálisak.


Viszont ez veszélyes jel, tipikus tünet, amit az elvált nők tesznek, hogy utólag is bosszút álljanak a volt férjükön. Gyakori dolog, hogy meghurcoltatják az apát alaptalanul pedofilia vádjával, amihez a hatóságok is segítenek. Iszonyat, hogy merre ment el a világ.


Nézd meg ezt a videót, ott a pszichológus szakértő tanácsolja az anyának, hogy találja ki ezt a trükköt:

http://www.youtube.com/watch?v=ftpMu7jPUQY

2012. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak aztán nehogy az anyát csukják le a végén hamis vádért.

Vedd fel, vagy szerezz bizonyítékot, hogy rágalmaz. Itthon azért még nem ilyen rossz a helyzet, a szexuális szándékot is bizonyítani kell.

2012. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Apám 60 éves, mai napig adok neki puszit ha találkozunk, sőt, nagyapám most halt meg 87 évesen és amíg élt neki is!


Szóval az a nő teljesen hülye...

2012. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most meg a gyerek kesztyujet koveteli tolem! Ami nem is volt nala! rohelyes! (bocsi az ekezeterkert! teloval irok!)
2012. nov. 14. 09:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Nálunk csak azért nem írt leltárt hétvégenként az átadásnál, mert a gyerekek végül leszabotálták. A lepedofilozáson mi már túl vagyunk, a gyerekek csak nevetnek rajta, de amikor az ember ezt az ismerőseitől hallja viszont elferdítve a dolgokat, akkor már durva tud lenni. Elmebeteg dolgokat képesek kitalálni, mert bosszút akarnak állni a vélt sérelmeiken mindenáron, amihez a gyerek nekik jó eszköz.
2012. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!