Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után még mindig szeretem a férjemet, vagy mi ez az érzés? Ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv,

Januárban váltam el, 5 év házasság után, azóta is barátok vagyunk és ha van valami rögtön hozzá megyek először. Párkeresés nem működik, bár a barátaim próbálnak összehozni ezzel-azzal, illetve sok felkérést kapok, mert társasági életet élek, de nem megy valamiért, 2 férfival feküdtem le azóta, de nem tudtam élvezni. Mindig arra gondolok, hogy ezt vagy azt a férjem másképp csinálta, szavak nélkül értettük egymást. Neki sincs senkije, de nem akarok arról beszélni,hogy megint próbáljuk meg, mert mégis csak én váltam el. Úgy érzem nem tudok tovább lépni, pedig csak 30 éves vagyok, segítsenek mitévő legyek?

Köszönöm annak, aki végigolvasta.


2012. nov. 15. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ok a válásra.

Ilyen baromságért, istenem.


Még mindig őt szereted, miért nem mész vissza hozzá?

2012. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem azért váltam el, mert nem jött a gyerek! Nem vagyok hülye, nagyon is fontos volt a házasságom és nyilvánvalóan egy összetett folyamat következménye, hogy eljutottunk idáig, nem egyik hétről a másikra történt. Nekem nagyon fájt, hogy 2 évig próbálkoztunk, félévig pedig nem volt hajlandó beszélni erről, alig volt itthon, bármit tettem, nem volt jó. Így nem lehet kezelni a problémákat!

Úgy gondoltam már nem szeret, kedveskedhetek bármivel, már nem lesz semmi ugyanaz, csak egyre lejjebb süllyedünk. Beadtam a válókeresetet sok vita után, de talán az elmúlt hónapokban átgondoltuk, hogy mégsem jó egymás nélkül. Viszont félek, hogy ha megint együtt lennénk, kezdődne elölről az egész. Minden héten felhív, elmesél dolgokat, ő is mondja, hogy rossz nélkülem.

2012. nov. 15. 17:20
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért el tudod te azt képzelni, milyen érzés lehetett neki szembesülni vele, hogy steril vagy legalábbis nem jár sikerrel??

A férfiak nem szeretnek/tudnak ilyenekről nyíltan beszélni, senkivel.

2012. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A nők meg nem bírják, ha ridegek velük hónapokig.
2012. nov. 15. 18:18
 15/18 anonim ***** válasza:
A férfiak még azt sem bírják, hogy b*sztatják őket és erőltetik azt, amit ha a fejük tetejére állnak sem tudnak teljesíteni és csalódást okoznak.
2012. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

8-as válaszoló jól mondja...te típikus esete vagy annak ha valami nem megy éppen és nem érzi jól magát akkor lelép...

Tudod kérdező az élet nem mindig habostorta és vannak nehéz időszakok is.A volt férjed jpbban járt hogy el akartál válnimert legalább kiderűlt hogy nehé időkben mennyire állsz mellette és mennyire érted meg a gondjait.De neked a saját boldogságod és önzőséged fontosabb volt...bocsi hogy ezt írom de ez az igaszság,hiszen te is rájöttél hoy nem jól döntöttél és akérkivel ismerkedsz vagy fekszel le nem élvezed és nem jó neked.Plusz még ott van benned hogy vszinü hibát követtél el.Szerintem úgy sem tudsz mit csinálni,legalább is nekem ezek után nem kellene így már nő...bocsi de én úgy látom hoyg ez egy buta elhamarkodott döntés volt,amit kimagyarázni elég nehéz lenne egy valamir való férfinak is.

2012. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
lehet hogy az a tipikus érzés van benned mikor ,,elveszik a kisgyerek játékát" amíg az övé volt már elhasználtnak, unalmasnak érezte de amint elvesztette már vissza is akarod kapni.:) ezzel nincsen semm baj.szerintemmenj vissza hozzá egy próbát megér.és ha a baba nem jönne össze még mdig van anny lehetőség mint a béranyaság vagy az örökbefogadás.:)
2012. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
okukok a hozzaszolasokbol
2019. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!