Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon 250 és Omnadren 250...

Sustanon 250 és Omnadren 250 melyikből van kevesebb hamis a piacon? Láttam tett már fel valaki hasonló kérdést de jó lenne ha én kapnék hasznos infókat.

Figyelt kérdés

esetleg.. tudnátok linkelni képet "eredeti" cuccokról,

vagy amiket a neten találni azok megbízhatóak?

kösz előre is...


2011. márc. 12. 12:40
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:
a susta jóval drágább mint az omna,ha esetleg sustát veszel is valószínű h omna van benne átcimkézve.a netről ne rendelj 99% h hamis vagy nem is kapsz semmit.
2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem..és mi a helyzet a pakistani Sustával, az mennyire megbízható?
2011. márc. 12. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:

most mit vársz? soha nem fogod tudni eldönteni hogy melyik kamu és melyik igazi! (aki biztos a minőségben az h@lye)

úgy vezetnek meg ahogy akarnak. nem kéne ilyesmivel foglalkoznod,semmi közöm hozzá,csak jóindulatból mondom.

2011. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez igaz..de bízom abban hogy akitől veszem nem ver át..

meg alaposan szemügyre veszem az ampullákat és bízom a szerencsében..

2011. márc. 12. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
jah oké! sok sikert!
2011. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 clint ***** válasza:
mark86nak maximálisan igaza van, amúgy az omnadren sztem jobb szteroid mint a sustanon, ha eredeti akkor ugyanannyiba kerül amúgy, nagy külömbség amúgy nincs, egy komponensben térnek el egymástól. Az omnadren 100 mg testosteron-caproát-ot tartalmaz a 25
2011. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 clint ***** válasza:

folyt

megszakadt a netem

szal az omna 100 mg testosteron-caproátot tartalmaz míg a susta ugyanennyi tesztoszteron-decanoát-ot, és mindezt 250

2011. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 clint ***** válasza:

mgramm ampullában azaz a nagy részét ezek teszik ki, mível három másik vegyület is van benne, de ezek mindkettőben megegyeznek. a testosteron-caproát sokkal hamarább fejti ki hatását, egyszóval hamarább növeli az erőt mint az izomzatot, emiatt sztem jobb az omna, bár óvatosan mert a mellékhatás is hamarább alakulhat ki.

Bocs, hogy szakadtam.

Amúgy mindkettőböl sok a hamis. a mai hamisitványoknak a külseje gyakran ugyanaz mint az igazinak, ugyhogy nem sokra mész a linkkel.

2011. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értelek...mi a tanácsod azon kívül hogy megbízható embertől vegyem..mire figyeljek oda az ampulláknál? ami segíthet valamennyire kiszűrni a kamu cuccokat...
2011. márc. 12. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


nézegesd ezt a fórumot!

amúgy minden deelernél eredeti cucc van, és ebben az életben soha senki nem vert át még senkit sem :)

senki se fogja azt mondani, hogy az enyém sz*ar cucc.

2011. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!