Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválunk 3 kicsi gyerekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválunk 3 kicsi gyerekünk van, a férjem valamelyiket szeretné nevelni, a többivel is tartaná a kapcsolatot de hát hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Normális hangulatban váltunk el, nekem nagyon fáj persze, mert szeretem a férjem, de ő mást akar már. 3 kicsink van, a legnagyobb 6 éves, a kislányunk 4.5, a picike fiú pedig 2. A férjem másik városba költözik munka miatt (is) így az hogy megosztva neveljük őket (tehát hogy egy két hetet itt egy két hetet ott) nem működik, mert másik városba kellene hurcolni őket oviba, bölcsibe. Nincsenek nagyszülők, bébiszitter, segítség sem, tehát a férjem nem is nagyon tudna 3 gyereket ellátni. Nem tudom mit tegyek, ő ragaszkodik a gyerekekhez és nagyon szereti őket, én is természetesen. Mindhármat egyformán. Eddig megosztottuk a feladatokat tehát mondjuk ő hozta vitte oviba a nagyobbakat, én bölcsibe a kisebbet. Ha nálam marad mindhárom a férjem hétvégente látná csak őket, ő ezt nem akarja, nem is akar elválni tőlük valahogy, de hát ha már engem nem szeret, mégis hogyan éljünk együtt vagy én adjam fel a munkámat és költözzek oda ahova ő megy de ez is teljesen butaság. Nem tudom mit tegyek.
2012. nov. 21. 13:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szétszakítani a testvéreket nagyon kegyetlen dolog lenne szerintem. :( Munkahelyváltás és költözés esetleg, hogy egy városban legyetek? Más megoldást nem nagyon látok. :( De a testvéreket nem szedném szét, lesz épp elég bajuk azoknak a kicsiknek enélkül is. :(
2012. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy a mai világban ha feladom a munkámat ki tudja találok e másikat szóval így lutrira feladni az nagyon nem jó ötlet szerintem.
2012. nov. 21. 13:21
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
én elváltam, de eszembe nem jutott volna, hogy a gyerekeimet szétválasszam
2012. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem sem jutna eszembe de a férjem meg nem akarja azt hogy hétvégente egy egy napra látja csak őket egy pár órára.
2012. nov. 21. 13:25
 5/33 anonim ***** válasza:
98%

Előre is bocsi, de őszinte leszek..


A férjed szakított, a férjed költözött, viselje ő a következményeket.. Majd látogatja hétvégén a gyerekeket!


A testvéreket ne szakítsátok el egymástól! Életre szóló lelki sérülést szerezhetnek még pluszban az eddigiek mellé :(

2012. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Attól tartok, így nem fog elmenni. Inkább marad. Csak nekem meg ez így nagyon rossz lelkileg hogy látom mindennap és én ugyanúgy szeretem, ő meg már tudom, hogy nem. Amíg fel nem nőnek így éljek akkor egy olyan ember mellett aki nem szeret...
2012. nov. 21. 13:29
 7/33 anonim válasza:
95%
Még maga az ötlet is undorító,hogy szétválasztani a testvéreket.Csak eggyet akar nevelni? És melyiket adod oda?Te jó ég!
2012. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Ne szakítsátok el a testvéreket. Semmiképp sem. Aki azt írta, hogy a férj viselje a következményeket, annak igaza volt. Ne ő legyen maga számára a fontos, hanem hogy mi jó a gyerekeknek.
2012. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%
Lehet nem jó ötlet, én nem tudom mi volt a gond köztetek.... de biztos nem lehet már helyrehozni vagy újrakezdeni a kapcsolatot? Mást akar akkor valami hiányzott neki, amit tőled nem kapott meg vagy 3 gyerek után már nem volt idő egymásra, nem foglalkoztál eleget a külsőddel, és a férjeddel? Emiatt megy tönkre sok házasság a gyerekek születése után... de ez helyrehozható sok esetben. Főleg ha te még szereted, akkor újra olyannak kell lenni mint az elején és újra elcsábítani. Ha akarod persze. Meg lehetne próbálni. Ha nem akkor marad hogy hétvégente látja a gyerekeket, semmiképp ne válaszd őket szét.
2012. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
17%

Márpedig tényleg nem várhatod el azt sem, hogy csak hétvégente lássa őket. Vagy te azt elviselnéd? Neki ugyanolyan nehéz lenne!

A testvéreket elválasztani nem jó dolog, éppen ezért tanácsot adni nehéz, de azt ne vedd ám olyan készpénznek, hogy csak anyához kerülhetnek a gyerekek!

2012. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!