Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik szeretői kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretői kapcsolatból lettek élettárssá, hogy alakult a kapcsolat? Aki szeretőért hagyta el a feleségét/férjét, nem bántátok meg? Nem vágytatok vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne az , hogy hosszú távon, hogy alakulna az ilyen dolgok.

2013. jan. 4. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Én majdnem egy évig voltam szerető. A párom elhagyta az akkorit és 2 éve élünk együtt.

Tavaly a születésnapomon a megkérte a kezem és babát várunk. :)

Nagyon boldogok vagyunk.

26/N

2013. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így kezdtük és nagyon boldogok vagyunk. Szerintem elsősorban az számít, hogy a férj/feleség a szerető előtt, már eredetileg is menni akart-e. Nálunk nem én voltam a válóok, bár nyilván gyorsítottam a folyamatot.
2013. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is úgy volt dettó,mint a 12-esnél!
2013. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Mire megtudtam, h csak szerető vagyok már útban volt a baba.Nem engem választott, ami nagyon fájt.Ő nem volt nős és gyereke sem volt, de élettársi kapcsolatban élt.Azóta szakítottak és kibékültünk, de nem tartott sokáig, mert engem is csalt.Azóta is külön élünk, a gyerek miatt viszont naponta beszélünk és találkozunk, de a szerelem elmúlt részemről.
2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Miert nem vallalja az ember a masikat ha oly nagy a szerelem???

Szereto egy megalkuvo helyzet.

Soha nem kezdtem foglalt pasival ha erdeklem eloszor rendezze az elozo kapcsolatat aztan beszelunk addig semmi.

Igy van rendjen igy fear mindenki fele ketto csonakban evezni nem szep dolog.

2013. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Na a sok féreg....

Igen, főnököm felesége igy lépett elő, és most őt csalja a pasi, prostizni járkál, és csapkodja a szelet rendesen nekem is:D

2015. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem normális önbizalommal, lelkiismerettel és megfelelő empátiával rendelkező ember nem tesz ilyet. Számomra nem opció a

-De azért csinálom mert... ő az igazi, már úgyis vége lett volna, szerelmesek vagyunk... stb. tetszés szerint behelyettesíthető.

2023. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!