Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt méltósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt méltósággal lezárni, ha a másik ennyire aljas?

Figyelt kérdés
Bocs, ha valaki olvasta már a sztori elejét, igyekszem rövidre fogni: 12éve ismerem, szumma 7 évet töltöttünk együtt, ebből utóbbi 4 év együttélés, 2 és fél év házasság, 2 éves a lányunk, 35hetes terhes vagyok. Dec közepén kiderült hogy a második gyermek fogantatása óta csal egy gimis csajjal, január elsején közölte hogy nem tud a lány nélkül élni, azóta a kislányommal a szüleimnél élünk 245km-re a régi lakástól, intézem a válást, új orvosokat, szülést, lakásfelújítást és pszichológushoz járok. Megbeszéltek alapján hétvégente itt gyerekezik anyáméknál szombaton és anyósomhoz viszi át vasárnap. Ma este mondta hogy megy ki a vonathoz a csaj elé, bemutatni anyósomnak és holnap akkor majd édeshármasban babáznak. Megtiltottam. Nem szeretném a gyerekkel zsarolni,de nem gondolom hogy fentiek után 21nappal nekem szülés előtt pár héttel ezt végig kellene asszisztálnom. És nem érti mi a bajom. Hogy biztosítsam a lányomnak hogy a lányom szemében apa APA legyen, hogy biztosítsam afelől hogy a másik nagyanyja is ugyanolyan jó nagymamája mint aki befogadott minket, miközben egyre inkább azt érzem hogy nem elég hogy becsaptak, átvágtak, még el sem kezdődött a válóper, már ilyen undorító húzásaik vannak és tojnak az én érzéseimre és a maximálisan korrekt hozzáállásomra (nem pocskondiázok, szinte mindent ott hagytam a lakásban neki és a kis szerelmének, tájékoztatom a gyermek és a terhességem felől ha érdeklődik, bejöhet a szülésre, olyan gyerektartást beszéltünk meg hogy ne haljon éhen stb). Hogyan ne legyek savanyú elvált nő, hogy ne akarjam a pokolba kívánni? Képtelen vagyok gyűlölködni de balek sem akarok ebben lenni. De egyre inkább azt érzem egy lúzer vagyok, mert nem sejtettem semmit és villámcsapásként ért a hír hogy az akihez ennyi minden köt, egy gerinctelen szemét.
2013. jan. 19. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

Ragadjuk ki a lényeget:

"Nem szeretném a gyerekkel zsarolni"

Pedig ezt teszed. Joga van látni a gyereket. Nem drogdílerrel vagy k*rvával megy oda, hanem az új kedvesével. Jogilag nem tilthatod meg.


Az, hogy ez neked rosszul esik, totál érthető, de sajnos el kell fogadnod a helyzetet.

2013. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb nő ott követi el a hibát, hogy ilyenkor nagyobb az önérzetük, és otthagynak a pasinak mindent. Nem értékelik. Sőt! Titkon ezt remélik!

Én terhesen, egy 2 éves kislánnyal biztos nem költöztem volna! Kidobni a cuccait az ablakon, benzint locsolni rá, aztán járjon, amibe akar! Majd a szereleme öltözteti!


Hihetetlen micsoda szemét alakok vannak, ilyenkor mindig megfogadom, hogy pasi nekem a büdös életbe nem kell!

Elhiszem, hogy nagyon nehéz neked...de próbálj meg fölállni. Sajnálni fogod magad még nagyon hosszú ideig, és minél tovább teszed, annál rosszabb lesz neked. :(

Én is csalódtam már, és én is panaszkodással töltöttem az életemből másfél évet...tudom, bitang nehéz nem csinálni.


Kitartást kívánok neked, és hajrá azzal a fölállással. Ne aggódj, lesz még nap, amikor ő sírni fog, és te nevetni.

2013. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem a láthatást tiltottam meg, hanem hogy anyóshoz vigye, mert ott a gimissel gyerekeznének. Azt kértem hogy akkor az én jelenlétemben folyjon a láthatás nálunk, akár úgy hogy nem két fél nap hanem egy egész.
2013. jan. 19. 22:03
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Az anyósnak is van láthatási joga, mint nagymama. Azt nem tilthatod meg, hogy miközben a gyerek az apjával és nagymamájával van a nagymama házában, a nagymamának ne legyen más vendége.
2013. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ja, a drága anyósnak ahhoz is joga lett volna, hogy embert neveljen a fiából p@cs helyett. Három év alatti picit amúgy nem vagy köteles elvitelre odaadni, nézze meg nálatok a drága "apuka". És ne akarj olyan nagyon rendes lenni egy ilyen semmire való alakkal, az ilyen csak röhög rajtad, hogy még mindig azt nézed, neki mi a jó.
2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

#5 Kapj már magadhoz! A bíróságot nem érdekli, hogy az anyós hogy nevelte a fiát, az sem, hogy az apuka lelépett egy pipivel, és az sem, hogy a kérdező most szenved.

Az apának, és az anyósnak is van láthatási joga.

A kérdezőnek pedig semmi köze ahoz, hogy az apa kivel van együtt a láthatás alatt.

A kérdező szokjon hozzá a gondolathoz, mert ciki lesz, ha a bíróságon teszik helyre.

2013. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Így van, apuka megnézheti anyukánál és egy hónapban egyszer a drága anyós is elmehet vele ha nem ég le a bőr a pof@járól, aztán kuss a neve.
2013. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
nem vagy köteles odaadni a gyereket ha ilyen pici még. NAgyon sajnálom ami veled történt és remélem túl tudsz lépni rajta és egyszer megtalálod az igazi párod
2013. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Visszafog meg teged sirni amikor befuccsol a tinivel. A tininek ez csak egy szeszely, mellesleg utaltam az ilyet mindig, hulye tinikrva.
2013. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, én nem látok itt egyik oldalról se eget verő problémát, egyszerűen mondd meg a férjednek, hogy nem az a szándékod, hogy örökösen távol tartsd a gyereket az ő új kapcsolatától, de néhány hét után ebben a helyzetben ez számodra túl korai, és ezt neki is meg kellene értenie.

A másik, hogy a saját hozzáállásod is fogadd el tök természetesnek, attól, hogy simán költöztetek szét, még természetesen át fogsz menni veszteség (gyász) feldolgozásának stádiumain, hisz emberből vagy:) Tehát tök természetes, hogy még előtte vagy a tagadás, a vádolás, az önvád periódusainak, szóval természetesen fogod magad lúzernak is érezni... ami fontos, hogy ne hagyd, hogy a környezeted nyomjon ezekben a kérdésekben, és ne hagyd, hogy a pillanatnyi hangulataid befolyásolják a döntéseidet, hanem mindig megfontoltan, több százig számolás után döntsél. És azt, aki azt hiszi (vannak ilyenkor sokan rendszerint) hogy azzal tesz jót, ha hergel, azt hagyd ott, egy válófélben lévő nő vagy, nem bika a viadal előtt...

Ha ez megy, akkor túl leszel a dolgon, és nem leszel se savanyú elvált nő, sem nem akarsz majd senkit a pokolba kívánni.

2013. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!