Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt méltósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt méltósággal lezárni, ha a másik ennyire aljas?

Figyelt kérdés
Bocs, ha valaki olvasta már a sztori elejét, igyekszem rövidre fogni: 12éve ismerem, szumma 7 évet töltöttünk együtt, ebből utóbbi 4 év együttélés, 2 és fél év házasság, 2 éves a lányunk, 35hetes terhes vagyok. Dec közepén kiderült hogy a második gyermek fogantatása óta csal egy gimis csajjal, január elsején közölte hogy nem tud a lány nélkül élni, azóta a kislányommal a szüleimnél élünk 245km-re a régi lakástól, intézem a válást, új orvosokat, szülést, lakásfelújítást és pszichológushoz járok. Megbeszéltek alapján hétvégente itt gyerekezik anyáméknál szombaton és anyósomhoz viszi át vasárnap. Ma este mondta hogy megy ki a vonathoz a csaj elé, bemutatni anyósomnak és holnap akkor majd édeshármasban babáznak. Megtiltottam. Nem szeretném a gyerekkel zsarolni,de nem gondolom hogy fentiek után 21nappal nekem szülés előtt pár héttel ezt végig kellene asszisztálnom. És nem érti mi a bajom. Hogy biztosítsam a lányomnak hogy a lányom szemében apa APA legyen, hogy biztosítsam afelől hogy a másik nagyanyja is ugyanolyan jó nagymamája mint aki befogadott minket, miközben egyre inkább azt érzem hogy nem elég hogy becsaptak, átvágtak, még el sem kezdődött a válóper, már ilyen undorító húzásaik vannak és tojnak az én érzéseimre és a maximálisan korrekt hozzáállásomra (nem pocskondiázok, szinte mindent ott hagytam a lakásban neki és a kis szerelmének, tájékoztatom a gyermek és a terhességem felől ha érdeklődik, bejöhet a szülésre, olyan gyerektartást beszéltünk meg hogy ne haljon éhen stb). Hogyan ne legyek savanyú elvált nő, hogy ne akarjam a pokolba kívánni? Képtelen vagyok gyűlölködni de balek sem akarok ebben lenni. De egyre inkább azt érzem egy lúzer vagyok, mert nem sejtettem semmit és villámcsapásként ért a hír hogy az akihez ennyi minden köt, egy gerinctelen szemét.
2013. jan. 19. 21:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%

Hát akkor ameddig a gyerek nem tud róla, addig ne.

Bár én nem hazudtam volna neki. Most úgy fogja megélni, hogy te hazudtál.

A gyerekpszichológus jó ötlet.

2013. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A pszichológus neked és a gyereknek is kell.A változások lehetnek pozitívak is egy gyereknek,ha segítesz neki így megélni.Az új hely is lehet pozitív,ha te úgy állsz hozzá,de a gyerek nem hülye.Érzi,hogy baj van,akármit is mondasz és mondtál neki,a te lelkiállapotodat ő is átveszi.Neked kell elsősorban feldolgozni azt,hogy elhagytak,hogy van új nő,ha neked sikerült a gyereknek is fog.Egy 2 éves gyerek könnyen tud alkalmazkodni új emberekhez,ha azok kedvesek vele.Neked kell felfogni és elfogadni az új embert,erre gyúrj rá nagyon.
2013. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező,


Sok dologban egyetértek veled. Szerintem sem jött el annak az ideje, hogy az uj barátnőjét bemutassa a kislanynak, ráadásul van egy tippem arra, hogy nem lesz ez az egesz olyan hosszúéletű!

Időt kellene hagyni a picinek, hogy feldolgozza azt, hogy apa es anya mar nincs együtt!

Jó dolog, hogy megpróbálod felismerni a kapcsolatban elkövetett hibaidat es valtoztatsz rajta, de ezt a tapasztalatodat majd az uj kapcsolatod javara forditsd, ugyanis ez a ferfi nem erdemel meg teged! Könnyű nekem ezt leírni, nehéz veghezvinni, tullepni rajta.

Rettentően aljas dolog ez.

Ja, és a lany is tehet róla, ugyanis aranyszabaly, hogy kapcsolatban lévő emberrel nem kezdek ki, mondjon is bármit! Majd, ha lezárta, de addig nem!

Kitartást kivanok neked, remelem hamar sikerül feldolgoznod, es megtalalni a boldogsagod!

2013. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezöő, nehéz most neked, rágod is magad, hol rontottad el: ahogy olvaslak, rájöttem, hol hibáztál: nem akartad tudomásul venni, hogy a férjed nem alkalmas a hagyományos családi életre, legalábbis egyelőre. Aki a hobbijait ilyen sűrűséggel űzi, mialatt a felesége terhes, az nem is szándékozik szívből részt vállalni a közös életetekben minden látszat ellenére. Ne sajnáld. Most nehéz, de ez így neked a legjobb, mégha ezt csak később fogod tudni beismerni. A gyerekkel kapcsolatban ne korlátozd, a kicsinek egy anyja és apja van, ezt senki nem változtathatja meg. Ezt ő is tudja. Nem mellesleg jó próbája a tiniszerelemnek, hogy kitart-e akkor is, ha apuka pici gyereket esetleg aggatni kezd minden szabad hétvégén... Azzal, ha eltiltod, csak a gyerekednek és az apjának ártasz, a lányt ez baromira nem fogja erdekelni, sőt, mindig, ha ott van, biztosítasz nekik egy laza hétvégét. Ennyi. kitartást és minden jót kívánok!
2013. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!