Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Válóok lehet ha a 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Válóok lehet ha a 6 éves közös gyermek és az asszony 8 év után a volt férj nevét viselik? Az, ha mindenhol egyedülállóként szerepelek?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére is kíváncsi lennék...

Szerintetek is válóok lehet, hogy a 6 éves közös gyermek és az asszony 8 év után a volt férj nevét viselik?

Az, hogy mindenhol egyedülállóként szerepelek, hogy étkezési támogatást tudjak igénybe venni?

Az, hogy nem vagy bejelentve abba a lakásba, ahol laksz?

Persze mindennek meg van az oka...



2013. jan. 31. 14:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Na most nem értem!Mind a két gyerek a párodé de a nagyobbik a volt férjed nevén van és te is a ex-ed nevét használod.

Miért akarna válni?Nem értem!

Ha nem bízol meg benne akkor csak a szex miatt vagy vele,meg azért mert nem akarod az "életre szóló" elveidet feladni?

Mért nem vesz el akkor??

2013. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

" IMÁDOM, de nem tudok benne annyira megbízni, hogy gyűrű nélkül hozzá menjek, valamint ráírassam a 6 éves lányomat és ő viheti, ahová akarja...

Ja és megfogadtam a válásom után, hogy a következő párkapcsolat életem végéig fog szólni"


Három keményen ütköző információ egy rövid bekezdésben.


1. Imádod a párod.

2. Nem bízol benne annyira, hogy felvedd a nevét, és a gyereked gondviselője legyen.

3. Megfogadtad, hogy a következő párkapcsolatod egy életre szól majd.


Most akkor mi van?! Csak én nem értem, mi a kérdés?

2013. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nehezen követhető. Az odáig tiszta, hogy kérdező az exférj nevét viseli, a gyerekek meg a saját apjukét.(asszem)

Élettárs megbízhatatlan, nem szeret dolgozni, de jól kefél.

Kérdező anyagilag jól áll, de attól tart, hogy ha hozzámegy az élettárshoz, akkor nem csak nevet kéne változtatnia, hanem a pasi visszaélne azzal, hogy birtokon belülre került a házassággal. A gyűrű nem tiszta még, de igyekszem értelmezni...:DD

2013. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem. Már elcsesztem. Az egyik élettárs gyerek is az exférj nevén van. Türelmes ember lehet az is...:-))
2013. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát, elég érdekes szituban vagy. Én kb. két éve elváltam, és akkor nem vettem vissza a lánykori nevemet. Aztán megismerkedtem valakivel, és mielőtt komolyabbra fordult a kapcsolatom, ledobtam a volt férjem nevét. Neekem így kezdődött a "tiszta lap". Az egyedülállóságod behazudása meg eléggé tisztességtelen, az én kedvesem nem lenne oda a boldogságtól, ha én bemondanám bárhol, hogy egyedülálló vagyok.
2013. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 omba ***** válasza:

Nahát, azt akartam írni, hogy a név nem válóok, de a "mindennek meg van az oka"- hát abba sok minden belefér.

A mit írtál: "Megbeszélni kb. 2007 óta semmit sem sikerül." - na ez válóok, akkor is, ha nem házasság.

Mi ez????

2013. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!