Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feljelenthető a férj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelenthető a férj ha megerőszakol és előtte többször megvert?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon rossz a kapcsolatom, el akarok tőle válni, de fenyeget a gyerekekkel és mindennel. Már ötször vert meg az elmúlt 3 hónap alatt és meg a minap megerőszakolt, nem tudtam ellene védekezni, jóval nagyobb darab. A gyerekek miatt vagyunk még otthon. Feljelenthetem nemi erőszakért vagy csak ha nyoma lenne külsőleg?
2009. szept. 3. 09:04
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Semmilyen állam pénzére nem tartok igényt, ugyanis dolgozom.
2009. szept. 3. 10:53
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
Ne figyelj az előttem szólóra. Én is ismerek olyanokat, akik később "őrültek meg". Van ilyen. Szerintem viszont ott hibázol, hogy nem mész el. Miért nem szeded össze a holmitokat, amíg ő mondjuk dolgozik és mész el a gyerekekkel? A szüleid be tudnának fogadni? Ne maradj ott, mert épp azzal ártasz a legtöbbet a gyerekeidnek és magadnak, hogy még ott vagy! Nem fog balhét csinálni, csak fenyegetőzik, mert fél, hogy elveszít. Ha nem lépsz valamikor, egy életen át ezt fogja veled csinálni. Ha mégis oda menne és megrongál dolgokat, rá lehet hívni a rendőröket, mert akkor már lesz bizonyíték. Nemi erőszakért is jelentsd fel, azt meg lehet állapítani vizsgálattal.
2009. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Egyébként a "megérdemled" feladónak még annyit, hogy mivel névtelenül írok akár mondhatnám is, hogy megcsaltam, vagy mulatozós életet élek, de nem így van, úgyhogy nem tudom miért érdemlem meg. Volt pár barátnőm akikkel összeültünk néha, de ezen kívül mindenhova együttjártunk a férjemmel: szórakozni, vásárolni, stb. És képzeld minden rendben volt....csak egyszer megbolondult és a helyzet idáig fajult. És tanácsért fordultam az ide, nem pedig fikázásért, mert azt megkapom a hozzád hasonlóan tapló férjemtől.
2009. szept. 3. 11:04
 14/34 A kérdező kommentje:
Annyi a bibi, hogy a szüleim ugyanabban az utcában laknak és bármikor odajöhet cirkuszolni, mert már gondoltam rá, hogy elköltözünk oda. a rendőrség? Az unokatestvérem rendőr és jóban van a férjemmel...plussz a rendőrök a városban mind barátai és együtt járnak főzni mag szórakozni...ja és persze inni. ezért vagyok szar helyzetben.
2009. szept. 3. 11:06
 15/34 A kérdező kommentje:
Csak olyan rendőrségen tehetek feljelentést ami már megyei illetékességű, mert amúgy az összeköttetései kihúzzák a kakiból. De most már ez lesz, mert féltem a gyereket, nem várok tovább.
2009. szept. 3. 11:08
 16/34 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, kedves "megérdemled", hogy szerintem ha bármit tettem is volna akkor sem jogosít fel verésre senkit semmi + erőszakra. Kultúrált ember, tudja kezelni verés nélkül is a problémáit....
2009. szept. 3. 11:16
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel,mindenképp menj el orvoshoz látleletet vetetni a külsérelmi nyomokról és jelentsd fel!!A váláson meg NE gondolkodj,ad be nyugodt szivvel a válópert mert az ilyen állat nem érdemel meg Téged!Sok erőt és bátorságot!!!;)
2009. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Te 10:49-es pulyás válaszoló olyan sötét vagy mint az éjszaka...,ha hallgattál volna bölcsebb maradtál volna!!!
2009. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
off bocsánat, én sem bírom ki! Mi az, hogy pulya?? Nem magyarul beszélünk? És van olyan, hogy valaki megváltozik. Én is azt mondom menekülj: ha kell, az ország másik végében lévő anyaotthonba egy rövid időre! Nagyon sajnállak, nekem apám hasonló, de ennyire még ő sem.
2009. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy a 10:49-essel ellentétben vannak rendes, segítőkész és tanácsokat tudni adó emberek. Köszönöm!
2009. szept. 3. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!