Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feljelenthető a férj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelenthető a férj ha megerőszakol és előtte többször megvert?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon rossz a kapcsolatom, el akarok tőle válni, de fenyeget a gyerekekkel és mindennel. Már ötször vert meg az elmúlt 3 hónap alatt és meg a minap megerőszakolt, nem tudtam ellene védekezni, jóval nagyobb darab. A gyerekek miatt vagyunk még otthon. Feljelenthetem nemi erőszakért vagy csak ha nyoma lenne külsőleg?
2009. szept. 3. 09:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan jelentsd fel ott helyben is és hívjátok ki a rendőröket a szüleidhez! Ha nem megfelelően intézkedik a rendőr, akkor jelentsd fel a rendőrt is, ne rettegj tőle!

Ez meg a legnagyobb butaság, hogy " a gyerek vgyok miatt vagyok otthon". Miért is? Hogy lássa azokat, amiket vled művel??? Szerinted ez jó a gyereknek??? Az ő érdekében költözz azonnal.

Én ilyen gyerek vagyok, én ezeket láttam, mert anyám gyáva volt, mint te is. Szomorú, hogy ilyenek vagytok és hagyjátok ezeket megtörténni!!!

2009. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem van valakije azért köt bele mindenbe.Ha akarsz irj privit és megírom hogy jött rá a legjobb barátnöm hogy a férjének viszonya van.
2009. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek előtt csinálja. Éjszak mikor alszom, akkor ver meg, arra kelek, vagy erőszakol meg. Mondjuk ez az erőszak az első volt....de elköltözöm. Hál' istennek a gyerekek nem láttak még szinte semmit. Aljasan csinálja, mikor nincsenek otthon, vagy éjjel.Gondol egyet bekattan neki valami és nekem esik.
2009. szept. 3. 13:07
 24/34 anonim ***** válasza:
89%
Te azt hiszed, hogy a gyerek nem látja, nem tudja!!!
2009. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg ne keress kifogásokat tudat alatt, hanem intézkedj minél előbb. Ha még nem is a legjobban sül el, jobban jársz, mintha nem teszel semmit...és igen, a gyerek tisztában van vele, hogy mi történik hacsaknem még újszülött...
2009. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondtam...biztos érzi, hogy nincs rendben minden sajnos, de előtte még csak csúnyán sem beszél, sőt mindent megvesz nekik és úgy csinál mintha minden rendben vola. Egy 6 és 13 évesnek is van rálátása, hogyha apuka és anyuka között nincs minden rendben. De mivel nyár volt így szinte egész nyáron anyuék voltak, ez mindíg így szokott lenni. Mikor meg otthon voltak nem balhézott. Egyébként az is szörnyű, hogy érezhetnek valamit a dologból, de még az a szerencse, hogy nem láttak semmit még. Rettenetes nyomokat hagyna bennük, épp ezért is akarok elköltözni, mielőtt őket is bántja, vagy látnak valamit.
2009. szept. 3. 14:26
 27/34 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem halogatom tovább a költözést, semmiképp nem akarom a gyereket veszélynek kitenni. És lépek, igen mert ez csak így oldódhat meg, tudom.Igazatok van.
2009. szept. 3. 14:28
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

10:49-es vagyok.

11:24: Látod, te is....

11:29: Az és, de, vagy, mert, így szavakkal nem kezdünk mondatot. Ennyit a magyar nyelvtanról.

2009. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek: Érdekes, gonosz férj "Bencze Józseffel" cimborál ezért a rendőrségen nem lehet feljelenteni, sőt még a saját rokonaid is jobban hisznek NEKI.
2009. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
nah elköltöztél már?
2009. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!