Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítség! A szüleim el akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rakonczai Anasztázia kérdése:

Segítség! A szüleim el akarnak válni és félek hogy anyával maradok mert akkor apa megy el és viszi magával a kiskutyámat! Mit csináljak? Még csak 12 vagyok!

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes hogy emiatt aggódsz :) Beszéld meg a szüleiddel, hogy te a kiskutya mindenképp maradjon melletted.
2013. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 poiu ***** válasza:
100%
Ha arra keül a sor, meg fognak téged is kérdezni, hogy mit szeretnél. Mondd meg, hogy a kutyádat.
2013. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem a kutya miatt kéne apud mellett maradni, hanem azért, mert ő nem bánt, ő a legjobb szülő anyud helyett, ő az aki teljes mértékben a te javadat nézni, meg stb stb stb...

Persze én is imádom az állatokat, de nem miattuk választanék szülőt. 12 évesen szerintem még beleszólásod sincs. Majd a bíróság eldönti kinek ítél..


De amúgy igen, ezt szüleiddel beszéld meg, hogy ha anyuddal maradsz akkor a kutya marad.

2013. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Melyikükkel jobb a kapcsolatod? Mindketten szeretnének nevelni téged? 12 évesen már a te véleményedet is figyelembe veszik az elhelyezésnél. Megértem, hogy fontos a kutyus, de találj más indokot is, hogy miért akarsz apuddal élni.
2013. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Neked fontosabb a kutyád, mint az apád? No comment.
2013. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg fel se fogta, hogy mivel jar a valas, meg csak 12 eves, ne bantsatok. Majd rajon o, hogy apukajat is elvesziti, nem csak a kutyajat. Egyebkent meg ha jobban szereti a kutyajat, en lehet nem a gyereket okolnam erte. Ha egy gyerek nem ragaszkodik a szuleihez, akkor lehet meg kene erdeklodni, hogy miert nem.

Lehet apukaja nem foglalkozik vele, lehet azert valnak, mert egyik masik szulo megcsalta a masikat, vagy szenvedelybetegseg miatt...stb.

2013. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjatok de már: 1 szinte hozzámnőtt az a kis kutya és imádom, 2 aput is imádom meg anyut is, de én igazából apuval akarok lenni és nem csak a kis kutya miatt.!!!
2013. febr. 3. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
És anyuddal miért nem jó? :( Most vegyük el onnan a kutyát, mintha nem lenne. Miért apa, vagy anya? Vagy miért nem.
2013. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd édesapádnak, hogy tudjon róla és harcoljon érted a váláskor, mert a bíróságok alapból édesanyádnak ítélnének. A szüleid meg ha egy kicsit is szeretnek, akkor hagyni fogják, hogy a kutya annál maradjon, akinél te is leszel.
2013. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
Az ég szerelmére, ha ez a kérdés valódi, akkor megérthetnétek, miért ragaszkodik a kutyájához. Kedves Anasztázia, meg fognak kérdezni, nem kell aggódnod.
2013. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!