Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom anyával, és a nővéréve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyával, és a nővérével sajnos megromlott a helyzet, nagyon gyűlölöm a kedves anyóst, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyóssal elfogadható volt egészen addig a viszonyunk,amig a lányával ki nem békült.A sógornőmet egyenesen utálom,ahol lehet ott tesz keresztbe nekem!Amióta kibékül a anyósom a lányával,olyan mintha az én gyerekeim nem léteznének számára.Előtte azért néha vett ezt-azt az én gyerekeimnek is ,meg segített ha tudott.De most csak a lányának a gyerekeire költ.Sőt minden pénzét neki adja!Nem is ezzel lenne a gond!A lánya soha nem segítette ,amikor kellett vinni én vittem autóval ide-oda.A lánya max. csak pénzért ha elviszi valahova,vagy még akkor sem.Mikor beteg volt akkor sem foglalkozott anyóssal a lánya.Most már odaáig jutottunk az én páromtól is elszedi a pénzt,hogy a lányának adja.Nagyon sokszor megbeszélek valamit a párommal ,és utána átmegy az anyához teljesen mást mond,meg látom rajta ,hogy tiszta ideg!Cukkolja az anya ellenem!Sajnos nem messze lakunk egymástól!(anyós,meg a sógornőm is)Nagyon elegem van nem tudom mit tegyek!?
2011. aug. 22. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Irigy vagy a sogornodre, ennyi.
2011. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok,addig jó voltam az anyósnak,míg rosszba volt a lányával.kibékultek,mostmár le se szar!ne csinálj semmit,mert még te johetnél ki rosszul a dologból,max annyit tudsz csinálni,h ne adj okot az anyósnak,h furkálódjon alattad,légy kedves,stb!
2011. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rá irigy,nincs mire irigy lennem.A sógornőm mindenkivel összeveszik aki nem adja a pénzt neki.A saját anyósával is meg a férje testvérével is.Én csak azt nem értem az én gyerekeim miért nem léteznek anyós számára?Megérteném ha nem lenne pénze!De van neki!Addig jó voltam neki ,ameddig a lányával össze volt veszvel?A másik minek cukkolja a páromat ellenem anyós?
2011. aug. 22. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem anyósra haragudnék, hanem a páromra, hogy oda adja a pénzeteket
2011. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en ki keszitenem a helyedben a sogornodet!
2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!