Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szégyen, nem szégyen sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, nem szégyen sajnos nem értem ezt a mondatot a gyerektartásnál. Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
"Hat hónapnál régebbi időre tartási követelést csak akkor lehet visszamenőleg érvényesíteni, ha a jogosultat a követelés érvényesítésében mulasztás nem terheli."
2013. febr. 7. 10:01
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi :) Csak azt hittem ... Akkor laikus hozzászóló vagy?
2013. febr. 7. 11:38
 22/36 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kaptam 0 %-ot a válaszomra, egy tényt közöltem, ami nagyon is a témához kapcsolódik! Kár h csak hónap végén tudok hazautazni, de elhozom és beszkennelem a végzést aztán pukkadjatok meg, b@lfaszok. Menjetek a bíróságra meg a gyámhatóságra aztán mondjátok meg nekik, hogy okosabbak vagytok náluk! Pff.
2013. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
mi is fizetünk a férjem fiára (???????). anyuka egyszercsak kitalálta, h neki 3*akkora összeg kell. beadta a papírt a bíróságra, 1 év múlva jött a tárgyalás, fizetünk most a 10.000 helyett 40.000-et. juhhééé, ráadásul egy évre visszamenőleg is ki kellett fizetnünk annak a cafkának a havi 30 rongyot, mivel ő akkor adta be a papírt a bíróságra. szóval visszamnőleg úgy fizettek, amennyi idő eltelik a kereslet beadása és a tárgyalás között.
2013. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nyugi 11:52 !!! Én megköszönöm a választ még ha számomra nem kedvező akkor is :)
2013. febr. 7. 12:04
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
OFF 23, a ferjed volt feleseget cafkanak nevezni nem tul inteligens dolog, a 10e tartasdij meg nevetsegesen keves.
2013. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
54%
hú de vártam már :))) soha nem volt a felesége, nyilván meg van az okom, h így nevezzem, a 10.000 pedig 15 éve megállapított összeg volt, kielégítő volt a válaszom? vagy esetleg köss bele még vmibe légyszi.
2013. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Belekothetek, ha gondolod. Ha megiteltek 40ezret, akkor nyilvan annyi jart. :)
2013. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
54%
:)) most komlyan. szerinted én erre az itt oltogatásra mennyire vagyok kíváncsi?
2013. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok anyuka azt hiszi hogy a tartásdíj neki jár ...
2013. febr. 7. 13:20
 30/36 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo, helyesen hiszi, mert valoban jar. Az apukanak is, ha nala helyezik el a gyereket. Ketten csinaltak, ketten kell hogy eltartsak. Csak sokan ugy gondoljak, hogy anyuka teljes fizetese mehet minden gyerekkel kapcsolatos koltsegre, az normalis, de apuka jovedelmenek a 20% az mar sok, azt az anya magara kolti.
2013. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!