Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szégyen, nem szégyen sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, nem szégyen sajnos nem értem ezt a mondatot a gyerektartásnál. Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
"Hat hónapnál régebbi időre tartási követelést csak akkor lehet visszamenőleg érvényesíteni, ha a jogosultat a követelés érvényesítésében mulasztás nem terheli."
2013. febr. 7. 10:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Az anyának kötelessége lenne a gyerekre költeni! Nem abból ruháztatni magát és telefon venni ;) Nagyon kevés kivétel van,állandóan panaszkodnak hogy kevés a tartásdíj,miért nem hagyják hogy az apa nevelje fel,ha nem tud megélni a pénzből ... Na sztem ne firtassuk a témát!
2013. febr. 7. 14:02
 32/36 anonim ***** válasza:
Kerdezo, neked van gyerekd? Olyan, aki veled el. Ha lenne, nem igy latnad. Aki a gyereket neveli, minden penzet koltse ra, aki meg tavol van, az ne fizessen, mert minek. Ugye?
2013. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Van gyerekem 2, és a páromnak is van egy az előző kapcsolatából.Az exnek nem tudom hány gyereke van már az élettársa nem dolgozik szüli sorba a gyerekeket,nehogy lemaradjon egy évet is a gyesről. És mi ennek a nőnek kell hogy fizessünk, Ha veszünk valamit nem jó,

csak a pénz kéne mindig,de a gyerekre egy vas sincs költve,nekünk nem engedi,akkor hogy is van ez? Sajnos rossz az ilyen példa előttem. Az ismerősöm a tartásdíjból öltözködik és telefont vesz,hol az igazság? Csodálkoznak amikor az apa megtesz mindent azért hogy kevesebbet fizessen...

2013. febr. 7. 14:18
 34/36 anonim ***** válasza:
Miért nem veszitek el a gyermeket és nevelitek ti?
2013. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%

Akinek meg annyira nehezére esik a gyereket nevelni az ne harcoljon érte, hagyja hogy az apa nevelje.

Mindenki vádaskodik azt sem tudjátok mennyit fizet a kérdező de szidjátok. Fizet 15.000Ft Anyuka kap 13.000Ft családit és 10.000Ft adójóváírást mert a gyerek nála van elhelyezve. Ez 38.000Ft egy gyerekre és anyuka egy fillért nem költött még rá. Azért ennyi bőven elég egy gyerekre egy hónapban.

2013. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Tegnap 15:56 hisz ha az olyan könnyen menne,ha megyünk a gyámügyhöz,a védőnő egyből szól nekik,hogy bejelentettük és ugye akkor már rákészülnek,és semmi nem úgy néz ki ahogy valójában :/
2013. febr. 8. 05:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!