Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek? A válás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A válás a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem, van egy fél éves fiunk, és jó apa. De nem jó ember. Ilyen volt persze a gyerek előtt is, de a szülés után normális lett. Sajnos a szerencsejáték függőségét nem tudta leküzdeni, segítséget nem fogad el, a múlt havi csekkekre szánt pénzt eljátszotta, és most pl. tartozunk, küldhetnek bírósági felszólítást, hogy fizessünk. Az én egyik családtagom lakásában élünk, csak a rezsit kell fizetni. Az autó hitelt sem fizette be, majd elviszi a bank.... Úgy érzem, olyan ember, aki szeretne független lenni, de ő akarta a gyereket, nekem aztán rengeteg időm lett volna még. Sokszor titkolózik, hazudik, hitelt hitel hátára vesz fel, a tudtom nélkül. Mit lehet tenni? Beszélni nem lehet vele, mert ő nem beszél, csak én. Úgy érzem, nélküle is boldogulok, és talán könnyebb is lenne.

2013. febr. 15. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenképp váljatok el, mert így ha neked bármid is lesz, viszi a végrehajtó.

A te részed legyen tiszta, ne vállalj be semmit ami az ő sara.

2013. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

" Úgy érzem, nélküle is boldogulok, és talán könnyebb is lenne."


ha így érted akkor lépj míg nem késő,csak aztán ha megbánod késő visszatáncolni, bár én inkább nem tenném.

sok szerencsét.

2013. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Goku14HuN válasza:
68%
Szereted még ? Ha nem akkor te is tudod a választ ... :S
2013. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
* érted=érzed
2013. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Mit lehet tenni? Elválni. Nem hiszem, hogy normális család tudnátok lenni. De ismételten egy olyanvalaki (bocsánat, de nem tudom szó nélkül hagyni), aki úgy vállal gyereket, hogy nem jó a kapcsolat. Ráadásul ha jól értem, inkább ő akarta a gyereket jobban, te meg "csak" belementél? Miért kell kitenni egy ártatlan kicsit ilyennek? Nem értem...
2013. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, szeretem, de fiatal vagyok, és nem akarom az életem vele tölteni, ha ő ilyen marad. 40 évesen nehezebb lesz újra kezdeni. Ugyanakkor a gyerektől sem akarom az apját elvenni.
2013. febr. 15. 19:57
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös: valahol igazad van. Ő mondta egyszer csak, kb. 5 éve voltunk együtt, hogy szeretne gyereket. Én akkor még nem akartam, de egyszer csak úgy éreztem, ezzel lenne teljes az életünk, abba is hagytam a gyógyszer szedését, nem kényszer volt. Boldogok voltunk akkor, és a terhesség alatt is, és még utána is. Van köztünk szexuális kapcsolat, és alapvetően nincs semmi baj, de nem lehet úgy élni, hogy ő eljátssza a pénzt. Mikor nem az ő lakása, és itt a gyerek is.
2013. febr. 15. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:

add a tudtára hogyha ha nem változtat elválsz

és kész..de én úgy gondolom mintha épp ezt akarná csak nem meri ezt bevallani,és várja míg te lépsz.

2013. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pendulum92 ***** válasza:
Kicsit megszívtad, a tartozások felét is neked kell majd fizetned.
2013. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó soraidba van a válaszod.

Ha már beszéltél a fejével, akkor lelehet zárni.

A tartozást pedig csak az ő sara, semmi közöd hozzá, te láttad? Neked adták? nem! Akkor!!??

Téged azzal ne zaklasson senki!

Ha papír nincs róla, az nem közös szerzemény!(?)

Lépjél ki bátran, neveld a picidet! Jó egészséget nektek!

2013. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!