Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek? A válás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A válás a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem, van egy fél éves fiunk, és jó apa. De nem jó ember. Ilyen volt persze a gyerek előtt is, de a szülés után normális lett. Sajnos a szerencsejáték függőségét nem tudta leküzdeni, segítséget nem fogad el, a múlt havi csekkekre szánt pénzt eljátszotta, és most pl. tartozunk, küldhetnek bírósági felszólítást, hogy fizessünk. Az én egyik családtagom lakásában élünk, csak a rezsit kell fizetni. Az autó hitelt sem fizette be, majd elviszi a bank.... Úgy érzem, olyan ember, aki szeretne független lenni, de ő akarta a gyereket, nekem aztán rengeteg időm lett volna még. Sokszor titkolózik, hazudik, hitelt hitel hátára vesz fel, a tudtom nélkül. Mit lehet tenni? Beszélni nem lehet vele, mert ő nem beszél, csak én. Úgy érzem, nélküle is boldogulok, és talán könnyebb is lenne.

2013. febr. 15. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott! Nincs kérdés!
2013. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!