Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Ezt mar nem lehet kibirni! SOS

Figyelt kérdés
egy udvarban lakukn a sogornommel...akinek van egy 7 eves kisfia.....mi mar 3 eve szeretnenk kisbabat de sajnos meg nem jott ossze...(ezt meg erti az akinek ugyanugy nehezen jott ossze a baba) a sogornomet nem lehet el viselni....hiaba ugyanolyan resze van a hazbol a ferjemnek mint neki....o megis mindig azt mondja mindenkinek hogy az ove a legnagyobb resz mert neki mar van gyermeke....van egy 7 eves fia akit 17-evesen csinalt egy 40 eves emberrel....es most 3 eve ferjhez ment egy nagyon rendes pasashoz akitol tavaly el valt...mert felrekurt a sogornom....mind1 amikor el valt a ferjetol el ment Nemetorszagba 2 honapra es nallunk hagyta a fiat 1ft nelkul semmit sem hagyot itt nekem hogy vasaroljak a fiunak..pedig az a gyerek iskolas mar...minden nap uzsona az iskolaba stb.....en veletlenul meg tudtam valakitol hogy engemet minden felenek le hord mindenkinek ugyanis tavaly nyarom volt vele egy nagyobb konfliktusom ahol azt vagta a felyemhez hogy en az o hazaban lakom mert nekem nincs itt semmim meg hogy meg gyereket sem vagyok kepes csinalni stb...akkor ugy ossze vesztunk hogy 6 honapot egymashoz sem szoltunk...tudjatok olyan tipus akinek csak az a jo amikor ad az ember penzt tartja a fiat minden joval stb.... 2 hete delutanos volt a munkahelyen es este amikor be jott a fia utan nallunk meg koszonni se koszon hanem at nezett rajtam....es ami meg mindennek a teteje az hogy a ferjem nem hajlando helyre rakni,mivel nekunk nincsen meg gyermekunk az unokaocsit ugy tekinti mintha a sajatja volna...hisz mi visszuk az orvoshoz ha beteg.....ha faj a foga...nallunk eszik....stb es most amikor meg be telt a pohar azt mondtam a ferjemnek hogy ebbol eleg en tobbet nem vigyazok a gyerekre hat nem leszek tobben az idiota aki ugyel es eteti a gyermeket es kozben a sogornom meg le hord mindenkinek engem es amikor meg be lep hozzank a hazba meg koszonni se hajlando....kesz tobbet nem csinalom tovabb mert amikor at kuldom az etelt amit fozok majden minden nap meg meg se koszoni mar annyira termeszetesnek veszi azt hogy mi vagyunk a cseledjei...na most az a baj hogy en mar a ult heten ki jelentettem a ferjemnek hogy hivjon a testvere akit akar en tobbet nem vigyazok a fiura,akkor aztan meg cirkusz volt hogy en miert buntetem a fiut hogy nekem mi a bajom van a fiuval hiszen o semmiben nem hibas....en ezt el is ismerem DE hat ne legyen ek mar a cseledje akivel azt csinal amit csak akar es amikor at jon hozzank meg ram se nezz nem hogy koszonjon...akkor a ferjemmel abba maradt a cirkusz...meg ertette hogy nem fogok tobbet ugyelni a fiura...erre fel meg ma hat persze delben ki foztem a ferjem meg persze rogton telefonalt a sogornomnek hogy kuldje at a gyermeket hogy egyen...mert hat kesz a terulj terulj asztakla....es a draga latos sogornom meg rogton azt mondta a ferjemenek a telefonba hogy megyen megent delutanra dolgozni hogy o at hozza a fiut erre fel meg a ferjem nem azt mondta neki hogy ne hozza...hanem persze persze hozzad csak at nyugodtan,,,na akkor aztan meg robbant a bomba nallam es veszekedtunk egy nagyon a ferjemmel mert meg mondtam neki hogy az en szavamat semmibe kell vegye hat ha en mondok valamit ebben a hazban akkor azt levegobe kell venni.....erre fel meg azt mondta hogy jol van akkor o nem megy ma dolgozni es ul o othon es vigyaz a gyerekre nem kell nekem....ti mit csinalnatok a helyemben? megent nyeljek es turjek en...vagy oltozzek fel es hagyam itt a ferjemet hogy tanulja meg hogy tisztel;je az en szavamat is hogyha azt mondom hogy NEM akkor az NEM LEGYEN!!! szerintetek? boccs hogy hosszu lessz de igy is volna meg sok mindent meseljek....normalis valaszokat szeretnek!! elore is koszonom
2013. márc. 4. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennyire sza-rt máshol is találsz. Ilyen idegeskedés mellett nem lesz tényleg a végén gyereked, lehet a férjedben is hiba, el sem menne orvoshoz.

Ha még fiatal vagy, keress másikat. Gondolj bele milyen életed lesz 10 év múlva, még a végén gyerek normális férj nélkül még majd téged raknak ki ha öregebb leszel.

2013. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a ferjemmel nincs baj...en velem van a bibi amiert nincs meg gyerekunk...nekem nincs peteeresem ami mar kezelesben van...hisz mar reg tul vagynk a kivizsgalasokon.....na de az ami zavar nagyon hogy nekem nincs szavam ebben a hazban.....a ferjem nem hajlando helyre rakni a testveret hiszen a huga es 10 evvel fiatalabb a draga nalla....mindig azt mondja hogy majd megmondja majd...de ennek mar tobb mint 1 eve hogy nem hajlando beszelni vele mintha neki adna igazat mar sokszor ugy erzem...
2013. márc. 4. 12:57
 3/21 anonim válasza:
helló, igen rossz ez a helyzet és én azt tenném a helyedbe, hogy jó akkor maradj itthon te és perc alatt felöltöznék és elmennék otthonról.
2013. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem ismered a nagybetuket????


Koltozzetek el es a problema megoldva

2013. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, igen nehezen ment, magyartalan az írásod. Nem fogtam fel, hogy mi a kérdés. Ha 3 mondatban összetudnád foglalni, megköszönném.
2013. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen erteni...a ferjem semmibe veszi a szvamat...mintha nem is lenne a sogornom meg f@szra vesz!!!! ennyi a lenyeg!!!! Romaniaban ellek azert ilyen az irasom!! csak azert irtam az 1 foriton hogy ne legyen az aki nem erti hogy miert irok LEJ-t a FT helyett!!
2013. márc. 4. 13:10
 7/21 A kérdező kommentje:
Miutan annyi pent fektettem a hazba ahol lakunk nem fogok csak ugy ni elkoltozni!!
2013. márc. 4. 13:11
 8/21 A kérdező kommentje:
elnezest penzt akartam irni
2013. márc. 4. 13:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor mit varsz tolunk????
2013. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hogy ti hogyan kezelnetek a helyzetemet????
2013. márc. 4. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!