Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti válnátok vagy ez még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti válnátok vagy ez még helyrehozható?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve leszünk együtt, 4 éve házasok. Van egy 3 éves kislányunk. Az elején miden szépnek indult, elhagytam a volt páromat 6 év után, Ő miatta. A volt kapcsolatom már megromlott... Ő falusi gyerek más felfogással, más családi modellel, én városi lány vagyok. Számára az a természetes ahogy ők éltek, nagy szegénységben, szeretethiányban ( bár állítólag szeretik őt és a testvérét a szüleik) csak olyan típusúak, hogy nem tudják kimutatni. Egyszóval ingerszegény környezetben nőtt fel. Apja ívott, veszedkés, verekedés stb... Nálunk anuykáméknál egy nagyon nyugodtt, csendes, békés családban nőttem fel. Nem nélkülöztünk semmit, de gazdagok sem voltunk. Idén lesznek szüleim 50 éves házasok, késői gyerekek vagyunk testvéremmel. 30-as éveiinmbrn járunk bátyjámmal. Férjem 40 éves lesz idén, több mint 10 év van köztünk.

És mopst ez van: Anyós első perctől kedzve furkálódott, kritizált, pedig próbáltam a kedvében járni.Saját fia megmondta, hogy ő ilyen, nem tudok mit tenni. Állítólag csak "jót" akart nekem. Én nem voltam hajlandó bizonyos dolgokat megtenni amikor náluk vendégeskedtünk, pl. kapálás a kertben, krumpliültetés stb... Hozzá kell tennem, hogy havi 1szer jártunk oda, és ilyesmi dolgokat vártak volna tőlem el. Otthon sem kellett ilyeneket csiniálnom, meg ha már az ember 1szer megy el látogatóba nem ezt akarja csinálni nem? vagy csak én gondolom rosszul? na ezek voltak az előzmények, én próbálkoztam, kitartottam mellette ezek után is. pedig nagyon nehéz volt. AMúgy mindketten diplomás emberek vagyunk, ezt azért írom, mert a későbbeikben fontos lesz hogy tudjátok.

Kapott az akkori, mostani munkahelyén egy kinevezést (kisfőnök lett) attól kezdve elszállt férjem agya. Ronda szája lett, mindenért, piszkált, kritizál. Lenéz, mások előtt is már olyanokat mondd, hogy én szégyenlem magam miatta.Mindenért én vagyok a hibás, ha esetleg ő, akkor sem vallja be még magának sem az igazat. Ütök amikor kihoz a sodromból, vissza üt, de nagyon...Itthon vagyok 3 éve a gyerekkel, ezt ő nem nézni munkának, állítólag csak meresztem a seggel , meg "ba@om el a pénzét). Nincs megértés sem már, sőt szex is csak hébe-hóba 3 havonta 1szer. Most emlegettem a válást neki, de minta nem venne komolyan.Anyós meg a gyerek végett próbál minket együtt tartani. Hozzá kell tennem, hogy nagyon jó anyagi helyzetben élünk, mert férjem jól keres, de mindenért veszekedni kell vele. Ami számára nem fontos, arra sajnálja a pénzt kiadni. Viszon "az én lakásomban lakunk ami tehermentes, anyukáméké, de én fogom megörökölni). Csak egy példa miről beszélek és ez csak egy semmiségen való kiboruása: vigyed a szatyrokat mert fel..lak.... Nemlátod te ..., hogy éppen mit csinálok? ennyire f@sz nem lehetsz, te buta p.. A többi már nem tűr nyomdafestéket. Mit csniáljak? A gyereknek jobb lenne ha külön mennénk, mert mindennek szem/fültanuja... annyi mindenről tudnék még írni, esetleg ha valaki tudna nekem ebben a helyzetbn tanácsot adni megköszönném.(ja és hozzá kell tennem, hogy mondom neki szeretem, és ezt még helyre tudnánk hozni. erre ő neki az a válasza, hogy gyűlöllek baz..eg már mondtam, mit nem lehet ezen érteni??) többek szerint ezt csak bántásból mondja....



2013. márc. 19. 09:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tűrnék el ennyi megaláztatást egy embertől, főleg nem attól akivel együtt élek... De ezt csak Te tudhatod. A gyereknek nem hiszem hogy jót tesz ezt napi szinten átélni.
2013. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
vannak időszakoak amikor jól megvagyunk, de akkor is elhagyják a száját ezek a dolgok. már észre sem veszi hogy így beszél.
2013. márc. 19. 09:36
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Angyalom,nekem nincs diplomám,de ha a párom velem igy merne beszélni már rég nem lenne a párom.Ez nem bántás mód,Téged a semmibe vesz megaláz,jobb helyeken a kutyával nem beszélnek igy.A saját és gyereked érdekébe jobban jársz ha megszabadulsz tőle.meg mondta a szemedbe nem,gyűlől téged.Hát miért nem érted?kell neked egy diplomás vadbarom?Ahol már igy bántok egymással azt megette a fene.
2013. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
12%

Én falusi gyerek vagyok, vagyis falun nőttem fel, szóval tudom, hogy az, hogy te nem voltál hajlandó kapálni meg krumplitültetni, ott elvágtad magad egy életre anyósnál. Falun ez elég visszataszító viselkedés, munkakerülő magatartás. Csak kibírtad volna városi létedre, nálunk a milliomos vezetők visszajárnak a falujukba földet művelni, te rontottad el.

A többire nem írok semmit, nem vagy vmi szimpatikus a leírtak alapján.

2013. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hozzászóló. Én egy normáis felfogás nő vagyok. Nem azért nem kapátlam mert lenézem és lusta vagyok, nem egy mai tinédszer vagyoka, kit kis ribi és elkényeztettek. Csak úgy gondolom, ha egyzer megyek le havonta, és ők nem ebből élnek, csak saját magunknak természetenek, nehogy már kinn töltsem azt az egy napot a kertben. Hanem beszélgessünk egymással, mi újsást stbb..., fogyasszunk el egy jó ebédet ilyesmi. Hozzá kell tennem, hogy ezek már rég voltak, már anyóssal rendeződött nagyjából a helyzet, csak a fia lett ilyen. A többi válaszolónak pedig önzenem, hogy csak azért írtam, hogy diplomássak vagyunk, mert ogy semmi vesz, mintha egy buta, p...csa lennék, akit az útszélen szedett össze...
2013. márc. 19. 09:44
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy diplomások vagytok, még veszekedtek, verekedtek egy 3 éves gyerek előtt, úgy éltek, mint a c.gányok... És úgy tűnik, ez egyelőre megfelel mind a kettőtöknek. Nem tudom milyen válaszokat vársz igazából.
2013. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
nem a diploma a lényeg a leírésomban, hanem az , hogy úgy érzi többet ér ő mint én. (csak ezért írtam hogy mindektten azok vagyunk)
2013. márc. 19. 09:53
 8/47 A kérdező kommentje:
és bár ő tényleg "okosabb" mert sok mindehez ért, azért a diplomával nem jár együtt az intelligencisa. AZt nem osszák. Tud diplomatikusan viselkedni ha kell más helyzetben!!!! AKi nem ismeri el sem hiszi hogy ő ilyen....
2013. márc. 19. 09:58
 9/47 anonim válasza:

ha a férjed nem partner benne, akkor nem helyrehozható.

Ráadásul, ha egy 3 éves kisgyerek ilyeneket él át, az hatalmas torzulás lesz számára...

3 évesen még iszonyat fogékony mindenre. Sürgősen változtatni kell vagy megszüntetni ezeket a körülményeket körülötte.

2013. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Robi.88. ***** válasza:
87%

Annyira birom amikor sokan kiforgatjak a kérdezot, a szituaciot stb.

Tök mindegy h vki falusi v pesti mert mindenhol vannak idiotak és normalis emberek is!

A férjed meg szépen belekényelmesedett abba h te mindent megcsinalsz és ugy termeszetesnek veszi. Az ilyen jellegu viselkedése nem, h javulni hanem romlani fog...H lehet ilyet mondani a parjának, h utallak bazzzzmeg!?

Csak akkor lesz nyugtod ha kulon koltozol, ezen már nincs mit helyrehozni, ő meg menjen kapálni anyjáékhoz. Sztem egy vendéget, csaladtagot nem azért kell várni h dolgozzon, kivéve ha megbeszelitek h azért mész le h segits vagy te kulon felajanlod. A gyereknek meg még mindig jobb lesz egy nyugodt kornyezetben, "apa nélkul" felnoni, mint ebben a cirkuszban.

2013. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!